Xiaomi Redmi Watch 4, sivá

:
expand_more
Full view
84,00 €

70,00 € DPH bez

Skladom
WACTH4REDGREY

Chytré hodinky 1.97" s viac ako 150 režimami pre cvičenie. Výdrž batérie až 20 dní. Vodeodolnosť 5ATM. 31,5 g.

Popis produktu

Redmi Watch 4

Chytré hodinky s veľkým displejom

Hodinkám Redmi Watch 4 sa oproti predchodcovi zväčšil ciferník a displej má teraz novú uhlopriečku 1,97". Jas si však zachováva stále rovnaký na 600 nitov. Všetky údaje na nich tak budú viditeľné za akéhokoľvek počasia. S obnovovacou frekvenciou 60 Hz vás čaká plynulý vizuálny zážitok. Hliníkový rámeček ostal mierne zaoblený a matne kovovo lesklý a je doplnený o ovládacie kolečko z nerezovej ocele.

Ciferník si môžete prispôsobiť svojmu osobnému vkusu s viac ako 200 prednastavenými motívmi. Môžete si vybrať zo štýlových, elegantných, zábavných a ďalších vzhľadov s farebne prispôsobiteľnými komponentami. Hodinky sú v základnej čiernej farbe, ale môžete dokúpiť pohodlný TPU remienok v inom farebnom prevedení. Materiál remienka je príjemný na nosenie a neklzkne.

Redmi Watch 4

Pre vaše aktivity

Fitness programy obsahujú viac ako 150 režimov cvičenia. Môžete si vybrať z cyklistiky, chôdze, vonkajšieho behania, behania na páse a mnohých ďalších aktivít. Vďaka širokej ponuke športových aktivít tak môžete sledovať a analyzovať akúkoľvek činnosť, ktorej sa venujete. Profesionálny algoritmus vám vždy ukáže, koľko kalórií ste spálili, aký je váš tep alebo výkon. Pred cvičením si na hodinkách môžete spustiť aj animovanú sekvenciu na zahriatie. Hodinky je možné párovať so zdravotnými aplikáciami vo vašom smartfóne. Sú kompatibilné s Mi Fitness app, Strava a Apple Health.

V hodinkách je zabudovaný nezávislý GNSS čip pracujúci s pozíčnym systémom v telefóne alebo samostatne. Hodinky tak presne změřia každý krok vašej bežeckej trasy. Báť sa nemusíte ani o svoje hodinky pod vodou. S vodotesnosťou 5ATM si môžete ísť bez obáv zaplávať a ešte si na hodinkách zmerníte, koľko ste toho uplávali.

Okrem športových aktivít majú hodinky aj ďalšie skvelé funkcie, ktoré určite využijete. Spárovaním s telefónom cez Bluetooth na hodinkách uvidíte prichádzajúce hovory alebo upozornenia na správy. Hovory môžete cez hodinky pokojne prijať a vybaviť. Pre rýchle spojenie si môžete v aplikácii v telefóne nastaviť núdzový kontakt, na ktorý hodinky zavolajú po troch rýchlych kliknutiach.

Redmi Watch 4
Redmi Watch 4

Pre zdravie

Hodinky boli inovované o nový 4-kanálový PPG senzor na meranie hladiny kyslíka v krvi a srdcový tep. Vaše zdravie bude tak starostlivo sledované. Pri odchýlkach v srdcovom rytmu vás hodinky upozornia na všetky anomálie.

Počas vášho spánku hodinky sledujú a zaznamenávajú jednotlivé fázy spánku - REM fáziu, hlboký spánok, ľahký spánok, ale aj krátke dňové siesty. Na základe meraní si tak môžete zlepšiť svoje spánkové návyky.

Sledovať na hodinkách môžete aj úroveň stresu. So špeciálnym programom si môžete dopriať pravidelné dýchanie cvičenia.

Redmi Watch 4

Batéria

Batéria vydrží pri štandardnom používaní až 20 dní, so zapnutou funkcionalitou AOD vydrží hodinky 10 dní. Pri zapnutom úspornom režime vydrží hodinky dokonca až 30 dní. Hodinky sa nabíjajú cez magnetickú nabíjačku, ktorú stačí len priložiť zospodu hodiniek.

Redmi Watch 4

Vlastnosti produktu

Farba: sivá
Funkce: Přijímání hovorů
Maximální výdrž baterie: 20 dní
SK lokalizacia: Ne
Uhlopriečka: 1,97
Rozlišení displeje: 390x450
Operační systém: vlastní OS
Kapacita baterie [mAh]: 470
Hmotnost [g]: 31
Podpora NFC: Ne
Bluetooth verze: 5.3
Voděodolnost [IP]: 5ATM
--------Bez názvu--------: Android, iOS
--------Bez názvu--------: Ne
--------Bez názvu--------: Ano
--------Bez názvu--------: Ne
--------Bez názvu--------: Ano
Farba remienka: sivá
Fitness režimy: 150+
Měření kyslíku v krvi: Ano

Prílohy

Stiahnuť

close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password