Polar Vantage V3, Night black

555,00 €

462,50 € DPH bez

Skladom
POLARV3BLK

Chytré hodinky na športové účely vybavené senzormi biologických funkcií, tréningovými režimami, regeneračnými nástrojmi a lokalizáciou GPS. Tak dobré, že ich už nikdy nezložíte.

mohlo by sa vám páčiť

Popis produktu

Fínsky športovec

Hodinky od fínskeho výrobcu Polar sú výsledkom štyridsaťročných skúseností. Sú technologickou modernou vymoženosťou nevyhnutnou pre všetkých športovcov. Ponúkajú mnoho skvelých funkcií, vďaka ktorým sa z nich stane váš nerozlučný spoločník. Zvládajú merať vaše biologické funkcie tela, ukážu vám, kde sa práve nachádzate, a spočítajú, akú dlhú dobu si máte dopriať pre regeneráciu po náročnom tréningu. Vestavěná interná pamäť je určená pre sťahovanie offline máp. To všetko v jednoduchom elegantnom prevedení s kombináciou tlačidlového a dotykového ovládania.

ZA PRVÉ: VAŠE ZDRAVIE

Hodinky sú vybavené pokročilými biometrickými senzormi pre meranie zdravotného stavu vášho tela. Najnovší optický snímač OHR Gen4 poskytuje presné a spoľahlivé meranie tepovej frekvencie, čo je zásadná metrika ako pre efektívny tréning, tak pre sledovanie zdravotného stavu. Vďaka pokročilej technológii Elixir ponúkajú hodinky komplexnú analýzu nameraných hodnôt, vrátane merania hladiny kyslíka v krvi (SpO2), merania EKG a zistenia teploty pokožky. Táto kombinácia funkcií dáva používateľom hlbší vhľad do porozumenia ich telesným funkciám a reakciám tela, čo je neoceniteľné pre optimalizáciu tréningu, zlepšenie zdravia a podporu celkového well-being. S dychovými cvičeniami sa upokojíte kedykoľvek počas dňa, keď vám niekto zdvihne mandle.

Polar Vantage V3

Polar Vantage V3

ZA DRUHÉ: VÁŠ SPÁNOK

Hodinky Polar Vantage V3 ponúkajú pokročilé funkcie pre sledovanie a analýzu spánku. S funkciou Sleep Plus Stages™ hodinky automaticky sledujú dĺžku a kvalitu spánku a ráno vám poskytnú prehľad, akú dobu ste boli v ktorej fáze spánku. Ďalšou významnou funkciou je Nightly Recharge™, ktorá meria, ako sa telo cez noc zotavuje z denného namáhania. Táto funkcia poskytuje používateľom prehľad o miere zotavenia autonómneho nervového systému. Funkcia SleepWise™ potom pomáha používateľom pochopiť, ako ich spánkové návyky ovplyvňujú ich dennú energiu a úroveň bdelosti, čo je kľúčové pre optimalizáciu spánkového režimu a zlepšenie celkovej pohody.

ZA TRETIU: VAŠE VÝKONY

V hodinkách nájdete ideálneho športového spoločníka pre svoje obľúbené fyzické aktivity. Hodinky sú vybavené širokou škálou výkonových a tréningových funkcií, ktoré sú ideálne pre športovcov a fitness nadšencov zameraných na zlepšenie svojho výkonu a dosiahnutie stanovených cieľov. Pre bežcov je pripravený bežecký výkonový test (Running Performance Test), ktorý umožňuje používateľom merať svoj bežecký výkon priamo na zápästí. Pre cyklistov je k dispozícii test výkonu na kole (Cycling Performance Test), ktorý však k svojmu meraniu vyžaduje externý merič výkonu.

Pre outdoorové športy a dobrodružstvo je k dispozícii funkcia Hill Splitter, ktorá automaticky zaznamenáva každé stúpanie a klesanie na trase. Používateľovi poskytuje detailné štatistiky o rýchlosti, vzdialenosti a nadmorskej výške. Táto funkcia je ideálna pre horských bežcov, cyklistov a turistov. Okrem toho, hodinky Polar Vantage V3 podporujú viac ako 150 rôznych športových disciplín, čo umožňuje používateľom prispôsobiť tréningové profily podľa ich špecifických potrieb a cieľov. V aplikácii Polar Flow v telefóne si môžete prechádzať záznamy tréningov, vytvoriť si z nich analýzu a podľa zistených výsledkov si urobiť cvičebný plán pre zlepšenie. Hodinky vám potom pomôžu dosahovať vašich cieľov. Průvodca tréningom FitSpark vám na vyžiadanie môže každý deň posielať vhodné návrhy na cvičenie a tréningy zostavené na základe fyzickej kondície, miery zotavenia a dosiahnutých výsledkov.

Polar Vantage V3

Polar Vantage V3

ZA ŠTVRTÉ: REGENERÁCIA

Podávanie excelentných výkonov je podmienené nielen tréningom, ale aj dobou nutnou pre regeneráciu tela. Funkcia Leg Recovery Test hodnotí, ako sú nohy pripravené na ďalšiu záťaž, čo je zásadné pre plánovanie tréningu a prevenciu proti zraneniu. S funkciami Training Load Pro a Recovery Pro získate prehľad o miere zaťaženia a dobe potrebnej pre odpočinok. Tieto dve úzko prepojené funkcie vám pomôžu optimalizovať tréningový plán, aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky.

Hodinky pracujú aj s príjmom vašej energie zo sacharidov, tukov a bielkovín. Po každej vašej aktivite vám hodinky oznámia, koľko energie ste spotrebovali z akého zdroja. Pomôžu vám tak efektívne pracovať s výberom potravín. Inteligentný asistent FuelWise vám pomáha zabezpečiť optimálny príjem živín pri tréningu a po ňom, aby ste boli správne pripravení a mali dostatok energie. Asistent stráži príjem sacharidov a tekutín, aby hladina energie zostávala v norme aj pri dlhom tréningu.

ZA PIATU: KEĎ VYRÁŽATE NA CESTY

Svoje vonkajšie aktivity môžete zaznamenať vďaka vestavenej lokalizácii GPS. S dvojfrekvenčnou GPS technológiou poskytujú tieto hodinky presné a spoľahlivé určenie polohy v každom prostredí, čo je zásadné pre trasovanie a navigáciu počas outdoorových aktivít. Vďaka vestavenej pamäti 32 GB si do hodiniek môžete stiahnuť aj offline mapy a nebyť tak závislí na mobilnom signáli. Prepojením s aplikáciou Komoot získate možnosť plánovať si trasu a nechať sa odnavigovať do cieľa. Hodinky si aj pamätajú, kadiaľ ste šli, takže aj keď sa stratíte, navedú vás tou istou trasou späť k začiatku cesty.

Než vyrazíte na výlet hodí sa skontrolovať počasie. Na hodinkách si zobrazíte predpoveď na 2 dni dopredu a skontrolujete aktuálne počasie. Hodinky vás oboznámia so silou a smerom vetra, vlhkosťou, teplotou a dažďom.

Polar Vantage V3

Polar Vantage V3

ZA ŠIESTE: A ČO EŠTE?

Hodinky je možné spárovať s mobilným telefónom, s tréningovými aplikáciami, fitness pomôckami, cyklo počítačmi aj hrudnými pásmi. Upozornia vás na notifikácie z telefónu a umožnia vám ovládať prehrávanie hudby na telefóne. Pri spárovaní s aplikáciou Polar Flow si môžete aktivovať hlasové pokyny. Hodinky vás potom prostredníctvom telefónu a následne slúchadiel upozornia na dosiahnutie danej vzdialenosti, dokončenie kola, splnenie vytyčeného cieľa, tepovú frekvenciu a ďalšie. Nemusíte tak kontrolovať displej. Ciferník hodiniek možno využiť aj ako svietidlo. Po zapnutí funkcie sa hodinky rozsvietia tak jasne, že s nimi uvidíte na cestu aj v úplnej tme.


Vlastnosti

 • Rozlíšenie 454x454 - 1,39"
 • Interná pamäť 32 GB
 • Rozhranie v českom a poľskom jazyku, slovenčina bohužiaľ nie je prítomná
 • Maximálna výdrž 288 h
 • Maximálna výdrž v tréningovom režime 61 h
 • Maximálna výdrž v úspornom tréningovom režime 140 h
 • Vodeodolnosť WR50 - do 50 m pod hladinu
 • Rozmery 47x47x14,5 mm
 • Hmotnosť 39 g
 • GPS, Glonass, Galileo, Beidou, Quasi-Zenith

Obsah balenia

 • hodinky s remienkom
 • nabíjací kábel
 • návod

Párovanie na telefón

Pre vaše atletické ja

Stiahnutie máp

Použitie vašich stiahnutých máp

EKG

Ortostatický test

Vlastnosti produktu

Farba: Čierna
Maximální výdrž baterie: 12 dní
SK lokalizacia: Ano
Uhlopriečka: 1,39
Rozlišení displeje: 454 x 454
Operační systém: vlastní OS
Interní paměť [GB]: 32
Kapacita baterie [mAh]: 488
Hmotnost [g]: 39
Bluetooth verze: 5.1
4G: Ne
Voděodolnost [IP]: WR50
GPS: Ano
GLONASS: Ano
Galileo: Ano
--------Bez názvu--------: Android, iOS
--------Bez názvu--------: Ne
--------Bez názvu--------: Ano
--------Bez názvu--------: Ne
--------Bez názvu--------: běh
--------Bez názvu--------: Ano
Farba remienka: čierna
Fitness režimy: 150+
Měření kyslíku v krvi: Ano

Prílohy

Stiahnuť

close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password