Servatech logo v1-01.png

Kvalitní spolehlivé služby a technologie

Jsme malá dynamická společnost založená únoru roku 2010. Již přes deset let se specializujeme na dovoz a prodej spotřební elektroniky a poskytováním kvalitních služeb pro zákazníky. Naším posláním je vyhledávat a nabízet kvalitní inovativní výrobky, které pomáhají v každodenním životě. Našim zákazníkům vycházíme vstříc a v případě zájmu jsme schopni přijít s komplexním řešením jejich potřeb. Kromě maloobchodu se zabýváme i velkoobchodem a jsme otevřeni partnerské spolupráci. Pro své partnery jsme schopni zajistit komplexní služby a připravit řešení na míru jejich přáním. Naším cílem je spokojenost a úsměv na druhé straně. K našim produktům se snažíme zajistit komplexní doprovodné služby.

V naší nabídce najdete zboží kvalitních a renomovaných značek, ale i menších technologických inovátorů, kteří se na trhu teprve snaží prorazit. Zboží uváděné na náš trh nejprve sami testujeme a zkoušíme. Brandujeme vlastní značku SYMFONY, která zahrnuje především chytré a užitečné pomocníky pro zpříjemnění vašeho dne.

V roce 2020, kdy naši zemi zasáhla vlna pandemie Covidu-19, jsme se aktivně zapojili do boje proti nemoci. Díky našim dosavadním zkušenostem s dovozem a obchodním kontaktům, jsme se rychle snažili zajistit dostatek ochranných pomůcek pro veřejnost a zaměstnance. Svou nabídku jsme tak rozšířili o ochranné a zdravotnické vybavení a diagnostické testy. Držíme krok s nejaktuálnějšími vládními nařízeními a naše testy splňují veškeré certifikace a podmínky prodeje na českém trhu. Aby pro zákazníky bylo používání testů co nejjednodušší, mají naše krabičky a jejich obsah kompletní české a slovenské znění.

Od roku 2022 jsme rozšířili své působení i na slovenský a polský trh. Koncem tohoto roku jsme také zařadili do naší nabídky fotovoltaické systémy, čímž se snažíme pružně reagovat na celkové smýšlení trhu.

Naše společnost je složena z menšího kolektivu skvělých lidí, kteří rozumějí své práci a umí se od srdce zasmát. Přátelské vtípky jsou u nás na denním pořádku. Máme dog-friendly kancelář a společnost nám tu dělá tvrdohlavý shiba-inu. Cat-friendly bychom i byli taky, ale zkoušet převážet kočku se naší kolegyni nechce.

close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password