Nejste úplně spokojeni se zbožím a chtěli byste ho vrátit? Není problém. Do 14 dnů od obdržení své objednávky máte možnost zaslat nám zboží zpět a my vám vrátíme vaši platbu. Při vrácení zboží postupujte podle následujících kroků.

1.

Vrátit lze zboží, které sice bylo vybaleno, ale nebylo používáno. Zboží by nemělo jevit známky opotřebení, mít škrábance či jiné povrchové vady a musí být čisté. V případě mobilních telefonů a tabletů vše prosím uveďte do továrního nastavení. Pakliže zboží nebude ve stavu, v jakém bylo obdrženo, bude jevit známky nestandardního nakládání či budou chybět části příslušenství, bude vrácaná částka ponížena, aby došlo ke kompenzaci původní obchodní hodnoty zboží.

2.

Zboží lze vrátit pouze v jeho originálním nepoškozeném balení s veškerým příslušenství a dokumentací, která byla ve zboží uvedena. V případě poškozeného balení jsme nuceni ponížit vracenou částku.

3.

Stáhněte si formulář Odstoupení od kupní smlouvy a vyplňte jej. Vytištěný jej přiložte k vracenému zboží a vše pečlivě zabalte, aby nedošlo během přepravy k poškození.

4.

Zboží zašlete na naši adresu Záběhlická 134/95, 106 00, Praha 10. Zboží je nutné zaslat bez dobírky. Zboží zaslané na dobírku nebude převzato.

5.

Peníze za zboží společně s poštovným vám budou do 14 dnů vráceny stejným způsobem, jakým byly obdrženy. Upozorňujeme, že peníze za poštovné za vratku neproplácíme.

Obdrželi jste jiné zboží?

Moc se vám omlouváme za všechny komplikace. Šotci ve skladu jsou někdy velmi zlomyslní a dělají nám samé naschvály. Zboží dále nevybalujte z originálního balení a kontaktuje naši zákaznickou linku, abychom se mohli domluvit na okamžité nápravě.

Ikonky_web_Kreslicí plátno 1 kopie 4.png

+420 277 279 330

Hygienické výjimky z vrácení zboží

Je nám líto, ale některé zboží podléhá zvýšeným hygienickým nárokům. Z toho důvodu po svém rozbalení nemůže být přijato k vrácení ani v zákonné 14-ti denní lhůtě. Jakmile je u takového zboží rozbalen originální obal, považuje se toto zboží automaticky za použité.

Čeho se týká

Produkty osobní péče o pleť, holící strojky, epilátory, masážní pistole, zubní kartáčky, zubní sprchy, fény, kulmy, žehličky na vlasy, sluchátka do uší, produkty Smart Pet, péče o srst pro mazlíčky, péče o drápky pro mazlíčky.

close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password