ZUBNÉ KEFKY

Elektrické sonické zubné kefky využívajú na čistenie zubov vysokofrekvenčné vibrácie. Štetiny kefky sa tak pohybujú veľmi rýchlo, čo pomáha lepšie odstrániť zubný povlak, uvoľniť zubný kameň a jemne masírovať ďasná. V porovnaní s manuálnymi kefkami sú účinnejšie - rýchle vibračné pohyby odstránia oveľa viac povlaku ako krúživé pohyby manuálneho čistenia. Efektívne tak predchádza tvorbe zubného kameňa, ktorý môže viesť až k zápalu ďasien.

Jemná masáž ďasien pomáha zvýšiť prietok krvi v ďasnách a zlepšiť prísun živín, môže tak pomôcť predchádzať zápalu ďasien. Niektoré kefky majú špeciálne masážne funkcie, kedy je frekvencia vibrácií uspôsobená pre príjemnejšiu a efektívnejšiu terapiu.

Aj zubné kefky sú dnes vybavené mnohými zaujímavými funkciami. Medzi základné patrí výber intenzity čistenia, medzi pokročilejší výber ideálneho režimu vibrácií. Tlakový senzor vás upozorní, ak na kefku príliš tlačíte. Niektoré kefky vás aj upozornia, keď nastane čas na výmenu hlavice. Najvyššou métou sú potom kefky, ktoré je možné prepojiť s aplikáciou v mobilnom telefóne. V nej si potom môžete kontrolovať napríklad dĺžku čistenia jednotlivých oblastí ústnej dutiny, nastaviť si svoj plán čistenia, zobraziť slepé miesta, ktorým sa pri čistení vyhýbate a mnoho ďalšieho.

ZUBNÉ KEFKY

Existuje 36 produktů.

Zobrazuje sa 1-30 z 36 položiek

Aktívne filtre

close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password