FÉNY

Fény sú šikovným nástrojom na rýchlejšie vysušenie vlasov aj finálnu úpravu účesu. S ich nástavcami vytvoríte hravo vysnívaný účes na večernú udalosť. Väčšina fénov má aspoň dve rýchlosti prúdenia vzduchu a niekoľko teplotných nastavení, z ktorých si vyberiete ten najvhodnejší pre vás. Niektoré fény majú aj pokročilé funkcie, ako je ionizácia alebo funkcia chladného vzduchu na lepšiu fixáciu účesu.

Aké nástavce u fénov môžete nájsť?

K fénom sa dodávajú rôzne nadstavce, vždy záleží na výrobcovi, aké konkrétne k fénu dodá v príslušenstve. Medzi tri najčastejšie patria:

Difúzer je ideálny nástavec pre prirodzene vlnité a kučeravé vlasy. Okrúhly tvar a hrebeňové výčnelky pomáhajú vytvoriť objem a podporiť prirodzené vlnenie vlasov.
Koncentrátor je zužujúci sa nástavec, ktorý koncentruje prúd vzduchu na konkrétnu oblasť vlasov. Vysušíte s ním vlasy rýchlejšie a pomáha tvarovať vlasy do účesu, ktorý chcete. Je ideálny na použitie s hrebeňom.
Hrebeňový nástavec má zuby ako hrebeň a pomáha vlasy počas fúkania prečesať a lepšie prevzdušniť. Docielite tak vysoko objemný účes už od korienkov.

Okrem týchto troch najčastejších nástavcov môžete v baleniach nájsť aj ďalšie nástavce ako rotačný či koncový, alebo rôzne tvary koncentrátorov.

Vždy si dávajte pozor, aby ste fén držali v patričnej vzdialenosti od svojho tela, aby nedošlo k popáleniu. Zadnú mriežku, ktorou fén naťahuje vzduch, nenatáčajte smerom k vlasom, aby nedošlo k nechcenému vcucnutiu vlasov do fénu.

FÉNY

Existuje 7 produktů.

Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Aktívne filtre

close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password