Lenovo Smart Clock 2, inteligentný budík, čierny

64,81 €

54,01 € DPH bez

Skladom
SMCLOCK2LENBLK

Chytrý budík s integrovaným reproduktorom. Podporuje funkcie hlasového asistenta Google. Cez budík je možné ovládať ďalšie zariadenia chytrej domácnosti. Bluetooth, Wi-Fi.

mohlo by sa vám páčiť

Popis produktu

Chytrý budík na nočný stolík

Chytrý budík od Lenova je šikovnou vychytávkou pre váš nočný stolík. Integrovaný mikrofón s reproduktorom z neho robí hovoriaci interkom priamo pri vašej posteli. Po spárovaní s hlasovým asistentom od Googlu si z budíka môžete vytvoriť svojho verného majordóma. Ceze budík je možné ovládať ďalšie chytré zariadenia vo vašej domácnosti.

Budík, ktorý vie, čo máte v pláne

Budík sa stane vašim osobným asistentom, ktorý vie, čo máte kedy v pláne. Pripomenie vám ráno návštevu zubára, dôležitý meeting alebo že došlo mlieko a máte ho kúpiť. Spárovaním s Google asistentom ho môžete ovládať hlasom a dávať mu rôzne príkazy. Ranný alarm ukončíte jednoducho jedným slovom a ešte vám budík popraje krásne ráno, povie vám vonkajšie počasie a na vyžiadanie aj dopravnú situáciu, keď vás čaká dlhšia cesta. Ak chcete väčšie súkromie, stačí zapnúť funkciu ztlmenia, po ktorej prestane budík vnímať vaše povely. Budík v sebe nemá zakomponovanú kameru, takže sa nemusíte báť žiadneho natáčania.

hlasový asistent

dotykové i hlasové ovládanie

Povedzte mu, čo chcete

Budík si vypočuje a splní každý váš rozkaz. Integrované reproduktory s jasným a čistým zvukom prehrávajú na príkaz vaše obľúbené skladby. Jednoduchým slovom si takisto upravíte hlasitosť podľa svojej momentálnej nálady. Budík je možné ľahko začleniť do vašej existujúcej rodiny chytrých zariadení, takže sa stane majordómom, ktorý má prehľad o všetkom v domácnosti. Ľahko cez neho prikážete robotickému vysávaču, aby začal upratovať, alebo si zavoláte obraz z kamery pri dverách.

Praktické funkcie po ruke

Budík je konštruovaný, aby zapadol do akéhokoľvek interiéru. 4" plne farebná dotyková obrazovka je veľká tak akurát, aby zobrazila všetky dôležité informácie a ešte vám vo chvíľach voľna poslúžila ako fotorámeček. Zároveň však nezaberá toľko miesta. Textilné zadné časti sú elegantné a nenápadné. Dole je budík vybavený jemným atmosférickým osvetlením. Pre budík sa robí aj základová dokovacia stanica, ktorá zároveň slúži ako bezdrôtová nabíjačka pre mobilné telefóny či iné zariadenia s bezdrôtovým nabíjaním, ale tá nie je súčasťou balenia.

budík so stanicou

Vlastnosti produktu

Farba: Čierna
Mikrofon: Ano
Funkce: Hlasový asistent
Ovládání: dotykové
Uhlopriečka: 4
Bluetooth verze: 4.2
--------Bez názvu--------: Ano
--------Bez názvu--------: Ano
Napájení: 230 V DC
Reproduktor: Ano

Prílohy

Stiahnuť

close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password