XIAOMI Mi Smart Scale 2 osobná váha

11,86 €

9,88 € DPH bez

Skladom
SMARTSCALE2XI

Vysoce přesná osobní váha Smart Scale 2 k měření hmotnosti osob i předmětů. Váhu lze spárovat s mobilní aplikací. Umožňuje vážit i malé děti v náručí a mazlíčky. Přesnost váhy 50 g.

mohlo by sa vám páčiť

Popis produktu

Zaznamená i vypitý hrnek vody

Vysoce přesná osobní váha dokáže rozpoznat, že jste od posledního měření vypili jen sklenici vody. Využijete ji nejen pro osobní vážení, ale i pro vážení předmětů. Duální mód je skvělý pro balení na cesty, kdy potřebujete zjistit, jak je co těžké. Přesný senzor zaznamená jakoukoliv změnu vaší tělesné hmotnosti s přesností na 50 g.

902c3c6345d39aa5d3a1834c4ab1d6fe.jpg

PÁROVATELNÁ S APLIKACÍ

Váhu můžete velmi jendoduše spárovat s aplikací Mi Fit ve vašem telefonu. Veškeré údaje o vaší hmotnosti jsou tak rovnou uloženy do aplikace a vy můžete aktivně sledovat svůj posun k vytouženému cíli.

heater-S-4 (1).png

22E39~1.JPG

INTELIGENTNÍ FUNKCE

Váha je vybavena inteligentní funkcí kalkulace vašeho BMI indexu na základě naměřené hmotnosti a zadané výšky a věku. Dozvíte se tak, zda už náhodou nehubnete přes limit :) Váha vám rovněž pomůže zlepšit vaší rovnováhu díky integrovanému testu stability. Jednoduše spárujte telefon s aplikací, zapněte test a stoupněte si na váhu na jedné noze se zavřenými očima. Výsledek se pak dozvíte v aplikaci.

PAMĚŤ S 16 PROFILY

Na váze je možné nastavit až 16 profilů. Podle naměřených a zadaných údajů pak váha automaticky rozpozná momentálně se vážícího člena domácnosti. Po zapnutí režimu Host se může zvážit i vaše návštěva, aniž by se její data uložila. Na váze můžete dokonce i sledovat růst vašeho miminka. Rodič se nejprve zváží sám, a pak s miminkem v náručí. Váha sama dopočíte hmotnost dítěte. Stejný proces můžete zopakovat i s vaším mazlíčkem.

heater-S-4 (1).png

22E39~1.JPG

DUÁLNÍ REŽIM

Potřebujete zvážit batoh či balík s odeslání? S váhou Smart Scale 2 to není žádný problém. Vážit můžete předměty od 100 g výše ve velikosti, aby se vešly na váhu.

ELEGANTNÍ DOPLNĚK DO DOMÁCNOSTI

Design váhy zapadne do každé domácnosti. Minimalistické provedení v bílé nerušivé barvě se stane neodmyslitelnou součástí koupelen či ložnic. LED displej je skrytě integrován pod skleněný povrch váhy, bílá čísla se rozsvítí po vstoupení na váhu. Povrch je chráněn temperovaný sklem.

heater-S-4 (1).png

22E39~1.JPG

KONEKTIVITA A NAPÁJENÍ

Váha disponuje připojením Bluetooth 5.0, díky kterému ji snadno propojíte s mobilní aplikací ve svém zařízení. Nabíjena je třemi bateriemi AAA (nejsou součástí balení).

Vlastnosti

  • max váživost 150 kg
  • jednotky kg / Jin / lb
  • materiály temperované sklo a ABS plast
  • 3x AAA baterie 1,5 V
  • Bluetooth 5.0
  • přesnost vážení 50 g
  • hmotnost 1,2 kg
  • rozměry 280×280×22mm

Obsah balení

  • Váha
  • Návod

Vlastnosti produktu

Farba: biela
Funkce: Vážení předmětů
Ovládání: dotykové
Mobilní aplikace: Ano
Výška [mm]: 22
Šířka [mm]: 280
Hloubka [mm]: 280
--------Bez názvu--------: Android, iOS
--------Bez názvu--------: Ne
--------Bez názvu--------: Ano
Hmotnosť: 1,2
Napájení: AAA baterie
Limity váhy: 150 kg
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password