SONY WF-1000XM4 slúchadlá špunt. bezdr., čierna

291,12 €
S DPH
Skladom
WF1000XM4SOBLACK

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom, True Wireless špunty, uzavretá konštrukcia, Bluetooth 5.2, podpora AAC, LDAC a SBC, aktívne potlačenie hluku (ANC), s ovládaním hlasitosti, prijímanie hovorov, prepínanie skladieb, hlasový asistent, certifikácia IPX4, frekvenčný rozsah 2 40000 Hz, menič 6 mm, výdrž batérie až 24 h (8 h+16 h)

Sluchátka Sony do uší - skvělý zvuk, potlačení šumu, komunikace s hlasovými asistenty

Se sluchátky Sony True Wireless WF-1000XM4 si užijete svou oblíbenou hudby kdekoliv a kdykoliv

Nová řada bezdrátových True Wireless sluchátek od Sony dorazila a přináší na trh zase něco nového. Sony True Wireless WF-1000XM4 využívají 6mm měniče pro zajištění perfektního zvukového podání, zatímco procesor V1 posunul technologii ANC zase o kus dál, díky čemuž si užijete opravdu ničím nerušený poslech. Lehký a ergonomický design sluchátek perfektně padne do uší (k dispozici vám budou hned 3 velikosti koncovek pro optimální přizpůsobení). Ovládání sluchátek Sony True Wireless WF-1000XM4 je realizováno prostřednictvím dotykových ploch, přičemž v aplikaci Sony | Headphones Connect si můžete toto ovládání přizpůsobit tak, aby vám co nejvíce vyhovovalo. Uvnitř sluchátek jsou ukryty integrované všesměrové mikrofony s potlačením šumu, takže pohodlně a bezproblémově vyřídíte telefonní hovory, a to aniž byste museli vytáhnout váš mobilní telefon z kapsy. Sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 mají dostatečnou velkou baterii, takže zvládnou až 12 hodin přehrávání na jedno nabití. Pouzdro v sobě ukrývá energie až pro dvě plná nabití — tedy dalších 24 hodin poslechu. Celkově se tak dostanete až na skvělých 36 hodin. Pokud budete chtít poslouchat nejnovější pecky se zapnutou funkcí ANC, tak na jedno nabití vydrží sluchátka 8 hodin a dalších 16 hodin poskytne nabíjecí pouzdro.

Proč jsou WF-1000Xm4 tak skvělá?

 • Bezdrátová sluchátka s uzavřenou konstrukcí
 • Snadné ovládání pomocí dotykových ploch na sluchátkách Sony True Wireless WF-1000XM4
 • Funkce aktivního potlačení okolního hluku (ANC)
 • Kvalitní integrované všesměrové mikrofony zajistí pohodlné vyřizování hovorů a využívání hlasových asistentů
 • Sony True Wireless WF-1000XM4 jsou True Wireless špunty
 • Odolnost certifikována dle IPX4, což je činí odolným proti prachu, potu a postříkání vodou
 • 6mm měniče se postarají o skvělou kvalitu zvuku napříč všemi žánry
 • Sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 vydrží v provozu se zapnutým ANC 8 hodin a nabíjecí pouzdro poskytne dostatek energie pro dalších 16 hodin (celkem tedy 24 hodin poslechu)
 • Výdrž sluchátek a pouzdra bez využití technologie ANC činí dohromady 36 hodin (12 hodin sluchátka a 24 hodin pouzdro)
 • Rychlonabíjení — za 5 minut nabíjení získáte dostatek energie pro 60 minut poslechu
 • Pouzdro lze nabíjet pomocí standardu Qi (bezdrátové nabíjení)
 • Podpora Hi-Res audio
 • O stabilní připojení se stará Bluetooth 5.2 s podporou kodeků AAC, LDAC a SBC
 • Profily A2DP/AVRCP/HFP/HSP
 • Stylové černé barevné provedení
 • Funkce rychlého párování s Windows PC na základě Microsoft Swift Pair + Google Fast Pair Connect

K připojení k vašemu zařízení využívají sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 stabilní Bluetooth 5.2

O bezproblémový přenos zvuku z vašeho zařízení do sluchátek Sony True Wireless WF-1000XM4 se stará bezdrátová technologie Bluetooth 5.2 s podporou kodeků AAC, LDAC a SBC a profilů A2DP/AVRCP/HFP/HSP. 

Technologie Aktivního potlačení okolního hluku — ANC

Černá bezdrátová sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 využívají kvalitní inovovaný procesor V1, který vám umožní používat technologii ANC na vysoké úrovni. Poslech vaší oblíbené hudby si tak užijete na maximum a bez zbytečných rušivých elementů.

Sluchátka se pyšní dlouhou výdrží na jedno nabití a podporou Qi nabíjení

Baterie sluchátek Sony True Wireless WF-1000XM4 pojme dostatek energie pro zajištění 8 hodin poslechu. V nabíjecím pouzdře budete mít dostatek energie pro 2 plná nabití sluchátek — tedy 16 hodin. Již po 5 minutách nabíjení získáte dostatek energie pro hodinu poslechu se sluchátky Sony True Wireless WF-1000XM4.

Sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 podporují Qi nabíjení

K nabíjení pouzdra sluchátek Sony True Wireless WF-1000XM4 můžete využít i oblíbenou bezdrátovou nabíječku díky podpoře Qi nabíjení. Nicméně pro nabití sluchátek lze využít například i nejnovější model Sony Xperia s funkcí sdílení baterie.

 

Kvalitní reproduktory excelují v jakémkoli žánru

Uvnitř drobných sluchátek Sony True Wireless WF-1000XM4 se nachází hned 6mm měniče, které se postarají o perfektní zvukové podání. Měnič se vyznačuje o 20 % větším objemem magnetu a má tak lepší výkon i při nižších frekvencích. Frekvenční rozsah se pohybuje v rozmezí 20-40000 Hz. Další úpravy a nastavení zvuku vám na míru je možné přes aplikaci Sony | Headphones Connect.

Se Sony True Wireless WF-1000XM4 vyřídíte důležité hovory snadno a rychle

Pokud vám bude někdo volat, nemusíte si sluchátka sundávat, ale stačí jednoduše přijmout hovor a vyřídit jej pomocí nich. Ve sluchátcích Sony True Wireless WF-1000XM4 jsou totiž integrované všesměrové mikrofony s potlačením šumu a technologie Precise Voice Pickup, takže všechno co řeknete bude naprosto srozumitelné.

Koncovky do uší precizně izolují šum

Koncovky do uší jsou vyrobeny z materiálu na bázi polyuretanové pěny, díky čemuž se perfektně přizpůsobí vašemu uchu a zajistí prvotřídní izolaci. Jedná se o měkký a elastický materiál, který zlepšuje přilnavost ke zvukovodu. Sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 budou stabilněji uchycena.

Bezdrátová sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 disponují adaptivním nastavením zvuku

Sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 se přizpůsobí prostředí, ve kterém se nacházíte. Ať už přecházíte rušnou ulici, čekáte na váš spoj na nádraží nebo už cestujete a nechcete být ničím rušení, zaručeně si přijdete na své.

Pěšky

Vyrazte na cestu a užívejte si vaši oblíbenou hudbu, která se k vám bude linout ze sluchátek Sony True Wireless WF-1000XM4.

14.jpg

Cestování

Pohodlně se usaďte v dopravním prostředku a vychutnejte si hudbu a nic jiného. Se sluchátky Sony True Wireless WF-1000XM4 vás nebude rušit žádný hluk na pozadí.

13.jpg

Čekání

Při čekání se nemusíte bát, že byste propásli důležitá oznámení. Se sluchátky Sony True Wireless WF-1000XM4 uslyšíte vše potřebné a to aniž byste byli rušení jiným hlukem v pozadí.

15.jpg

Sony True Wireless WF-1000XM4 se naučí rozpoznávat místa

Adaptivní nastavení zvuku umožní sluchátkům Sony True Wireless WF-1000XM4 rozpoznávat místa, která často navštěvujete, a přizpůsobí tomu zvuk podle situace.

Mikrofony sluchátek zachytí každé vaše slovo

Bezdrátová sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 zachytí každé vaše slovo, a to zejména díky funkce tvarování paprsku. Sluchátka zachytávají zvuky z vašich úst a umožní kvalitně přenášet váš hlas i když jste v hlučném prostředí.

Sony True Wireless WF-1000XM4 detekují vibrace způsobené řečí

Sluchátka disponují snímačem vedení kostí, který eviduje pouze vibrace pocházející z vašeho hlasu. Díky toho neregistruje okolní zvuk a zajistí tak čistší hlasový projev při uskutečňování hovorů se sluchátky Sony True Wireless WF-1000XM4.

Všechna nastavení jednoduše provedete v aplikaci a využít můžete hlasového asistenta

Zvuk bezdrátových sluchátek Sony True Wireless WF-1000XM4 si snadno přizpůsobíte prostřednictvím aplikace Sony | Headphones Connect. Stejně tak jednoduše upravíte i další nastavení včetně přizpůsobení ovládacích prvků. Sony True Wireless WF-1000XM4 podporují i hlasové asistenty pro zvýšení komfortu během používání.

Sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 jsou vhodná i na trénink

Jste nadšení sportovci a holdujete například běhu? V tom případě vás sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 nenechají ve štychu. Díky odolnosti dle certifikace IPX4 jim neublíží prach, váš pot ani lehká nepřízeň počasí. Díky přítomnosti tří sad špuntů do uší (S, M a L) si vyberete takové, aby vám sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 pohodlně a pevně seděla v uších. Bezdrátová sluchátka disponují i funkcí automatické redukce šumu větru, díky čemuž rozpoznají větrné počasí a potlačí šum větru.

Přizpůsobitelné ovládání prostřednictvím dotykových ploch

Sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 disponují dotykovými plochami, jejichž prostřednictvím jednoduše upravíte hlasitost, přeskočíte skladbu anebo přijmete telefonní hovor. Nastavení jednotlivých ovládacích prvků uděláte snadno prostřednictvím aplikace Sony | Headphones Connect. Bezdrátová sluchátka Sony True Wireless WF-1000XM4 mají i senzory přiblížení, takže pokud vytáhnete jedno sluchátko z uší, dojde k pozastavení přehrávání. Jakmile jej vrátíte zpátky, hudba se opět spustí.

WF1000XM4SOBLACK

Dátový hárok

Farba
Čierna
Provedení
do uší
Konstrukce
Uzavřená
Mikrofon
Ano
Typ připojení
Bezdrátové
Verze Bluetooth
5,2
Podporované kodeky
AAC, LDAC, SBC
Funkce
Aktivní potlačení hluku (ANC), Hlasový asistent, Přepínání skladeb, Přijímání hovorů, S ovládáním hlasitosti
Další vlastnosti
Aplikace pro nastavení sluchátek, Pouzdro v balení, True Wireless, Vyměnitelné špunty
Frekvence od
20 Hz
Frekvence do
40 000 Hz
Velikost měniče
6 mm
Konstrukce mikrofonu
Integrovaný
Maximální výdrž baterie
24 h
Nabíjení
USB-C, Bezdrátové nabíjení
Stupeň krytí
IPX4
CZ lokalizace a distribuce
Ano
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password