Huawei Freebuds 3 sluchátka bezdrátová, červená

Huawei Freebuds 3 slúchadlá bezdrôtové, červená

119,84 €
S DPH
Vypredané
FREE3HURED

Prémiové bezdrôtové slúchadlá Huawei Freebuds 3 s čipom Kirin A1 , novým Bluetooth 5.1 , potlačením okolitého šumu, ovládaním poklepaním a bezdrôtovým nabíjaním. Na jedno nabitie vydrží hrať až 4 hodiny av kombinácii s nabíjacím puzdrom až 20 hodín .

Bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds 3 vám dodají šmrnc a zajistí příjemný a nerušený poslech oblíbené hudby. Připojíte je přes Bluetooth během chvilky. Dle vlastní potřeby si můžete aktivovat funkci potlačení šumu, aby vás při poslechu nikdo nevyrušoval, ale funkci lze v případě potřeby také vypnout. Díky zabudovanému mikrofonu máte možnost přes sluchátka vyřizovat hovory handsfree – ovládáte je jednoduše poklepáním. Výkonná baterie jim zajistí čtyři hodiny poslechu, resp. 20 hodin v kombinaci s dobíjecím pouzdrem.

Sluchátka na první pohled zaujmou svým moderním designem. Pracují bezdrátově, takže vám nikde nepřekáží jejich kabel. Jsou mimořádně kompaktní – stačí je nasadit a můžete vyrazit. Vejdou se i pod čepici.Díky svému ergonomickému designu vám sluchátka perfektně padnou do uší. Ani při pohybu vás nebudou tlačit ani vypadávat z uší, zajistí pohodlný poslech od rána do večera. Ke svému smartphonu, tabletu, notebooku a nespočtu dalších zařízení je připojíte snadno a rychle přes Bluetooth. Automatické párování je hotové ve zlomku okamžiku, takže si oblíbenou hudbu můžete vychutnat ihned bez čekání. 

Během poslechu vás nebude nikdo a nic vyrušovat. Funkce aktivního potlačení hluku efektivně eliminuje okolní ruchy, aby melodie ze sluchátek vynikla ve vašich uších ještě intenzivněji, ať už se nacházíte v pohodlí domova, nebo v rušné kavárně. o sluchátek je integrovaný mikrofon. Ten vám umožní zařízení používat k handsfree telefonování, aniž byste museli svůj smartphone vytahovat z kapsy. Mikrofon je vysoce citlivý a potlačuje šum, takže vás volající uslyší jasně a zřetelně, jako byste stáli vedle něj.Během poslechu hudby vynikne každý tón naplno. Velké 14 mm dynamické měniče se postarají o věrné vykreslení zvuku.

Výšky budou znít křišťálově čistě a basové hloubky budou ještě intenzivnější, aby vám rytmus proudil celým tělem. Při prvním párování se na displeji smartphonu objeví vyskakující okno. Stačí ho potvrdit a máte hotovo. Při dalším párování už je celý proces automatický, sluchátka se tedy připojí bez nutnosti potvrzení. Pohodlné a intuitivní ovládání jen dokazuje, že kabel nepotřebujete. Klepněte dvakrát na pravé sluchátko a začněte s poslechem nebo změňte hudbu. Dvojité poklepání na levé aktivuje funkci potlačení hluku. Sluchátka automaticky pozastaví přehrávání, když je vytáhnete z uší, a opět ho spustí, jakmile je opět nasadíte.

Na jedno nabití vám zvládnou přehrávat hudbu bezdrátově až po dobu čtyř hodin. Tuto dobu navíc můžete prodloužit až pětinásobně, tzn. na 20 hodin. Stačí mít po ruce dodávané dobíjecí pouzdro, které sluchátka z nuly na sto procent zvládne dobít až čtyřikrát.

 

 
UPOZORNĚNÍ: V rámci ochrany zdraví a současně z důvodů hygienických není tento produkt dle OP 8.aa)7). možné vrátit ve 14-denní lhůtě.

FREE3HURED

Dátový hárok

Farba
Červená
červená
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password