Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra robotický vysavač

391,90 €

326,58 € DPH bez

S DPH
Skladom
MOP2ULTRAXIBK

Robotický vysavač s funkcí vytírání s fantastickou silou sání 4000 Pa dokonale vyčistí celý prostor do rozlohy až 240 m2. Díky nové LDS laserové navigaci se skvěle orientuje v prostředí a vyhýbá se všem překážkám. Vysaje a vytře každé smítko prachu či šmouhu ve vaší domácnosti.

mohlo by sa vám páčiť

Popis produktu

Výkonný pomocník do vaší domácnosti

Černý elegán se směle vrhne i do toho nejhoršího úklidu. Vysaje, vytře a zanechá po sobě jen čistou podlahu. Ani smítko po něm nenajdete. Jste v jednom kole a nestíháte doma uklidit? Nebo jste po práci prostě tak unaveni, že se vám točí hlava jen z představy, že musíte vzít vysavač do ruky? S tímhle výkonným silákem už se nemusíte stresovat, že vás ještě po příchodu domů čeká vysávání. Naopak dorazíte do vzorně uklizeného domova. Se sací silou 4000 Pa vysaje i ty nejskrytější částečky prachu. Vylepšená laserová navigace rozpozná objekty na podlaze, aby se jim vysavač mohl šikovně vyhnout. S kapacitou baterie 5 200 mAh zvládne vysavač na jedno nabití projet plochu o rozloze až 240 m2. Vysavač můžete stejně, jako u ostatních modelů Xiaomi ovládat z mobilního telefonu, kde si lze nastavit např. časový rozvrh vysávání, pojmenovat místnosti, anebo nastavit úklidové zóny.

roid_mi_EVE_plus_popisek_1.png

VYSAJE VŠE

Robotický vysavač je vybaven výkonným bezkartáčovým motorem, který udržuje po celou dobu provozu stabilní a silný sací výkon. Sací výkon s tlakem až 4000 Pa vysaje každé smítko prachu, každou nečistotu, každý zvířecí chlup, který najde. Vybírat můžete mezi 4 režimy sání. Všechny nečistoty sbírá vysavač do odpadní nádobky o objemu 550 ml. Po skončení vysávání nebo při upozornění ji jednoduše vysypete a vysavač může pokračovat dále.

roid_mi_EVE_plus_popisek_1.png

DOJEDE KAMKOLIV

Velkokapacitní baterie slibuje dlouhotrvající pracovní výkon. S 5 200 mAh dokáže vysavač obsáhnout plochu až o 240 m2. Jedno nabití tak postačí na úklid celého bytu nebo jednoho podlaží domu. V případě nízkého stavu baterie se vysavač dojede nabít do stanice a pak bude pokračovat, kde přestal.

roid_mi_EVE_plus_popisek_1.png

VYTŘE

Robotický vysavač nejen vysává prach, ale rovnou může i vytírat. Disponuje třemi úrovněmi dávkování vody, díky čemuž je vhodný na všechny druhy tvrdých podlah. Kde je potřeba, přidá více vody, kde se naopak vyskytuje riziko bobtnání, tam pracuje jen s málem vody. Vaší podlahu zbaví veškerých šmouh a lepkavých skvrn.

roid_mi_EVE_plus_popisek_1.png

SENZOR PŘEKÁŽEK

Navigace vysavače je doplněna o 3D technologii snímání prostoru, která vysavači pomáhá vyhýbat se překážkám na podlaze. Už žádné narážení do válejících se hraček, pohozených ponožek či zapojených prodlužovaček. Vysavač si najde tu nejlepší cestu k objetí. 

roid_mi_EVE_plus_popisek_1.png

BEZ ZÁSEKU, BEZ PÁDU

Vysavač dokáže rozpoznat, zda se pod nábytek pohodlně vejde či nikoliv. Nehrozí tak žádné záseky a zdlouhavé vyprošťování. Příliš nízkým prostorám se vysavač jednoduše vyhne. Senzor na spodku vysavače zase robota chrání před pádem ze schodů. Při zaznamenání příliš vysoké výšky otočí senzory vysavač na druhou stranu, a vzdálí jej tak od možnosti pádu. 

roid_mi_EVE_plus_popisek_1.png

LASEROVÁ NAVIGACE

Nová vylepšená LDS laserová navigace skenuje prostor kolem vysavače a mapuje jeho cestu místností.

roid_mi_EVE_plus_popisek_1.png

OVLÁDÁNÍ ODKUDKOLIV

Vysavač velmi jednoduše spárujete s mobilní aplikací Mi Home ve vašem chytrém telefonu. V ní pak můžete vysavači nastavit zóny úklidu, vybrat pro každou místnost jiný režim úklidu, nastavit virtuální stěny a zakázané oblasti. Také si v ní můžete vytvořit časový rozvrh úklidu, aby vás vysavač nerušil, když jste doma.

roid_mi_EVE_plus_popisek_1.png

PRAHY JSOU HRAČKOU

Překážky do 2 cm nejsou pro vysavač žádný problém. Pokud máte v bytě ve dveřích prahy, vysavač je zvládne přejet. Ani s koberci nemá vysabvač žádné problémy.


Obsah balení

  • Robotický vysavač
  • Nabíjecí stanice
  • Síťový kabel
  • Nádobka na vodu
  • Mopovací textílie
  • Boční kartáček
  • Čistící nástroj
  • Manuál

app-store-google-play-apple-png-favpng-a3xRvywHiMSQc7v7TSRM5ns2W-01.png

app-store-google-play-apple-png-favpng-a3xRvywHiMSQc7v7TSRM5ns2W-02.png

Screenshot 2022-11-17 at 16-48-26 Mi Home - Xiaomi Smart Home.png

Vlastnosti produktu

Farba: Čierna
Maximální výdrž baterie: 120 min
Mobilní aplikace: Mi Home
Doba nabíjení: 1 h
Kapacita baterie [mAh]: 5200
Výška [mm]: 98,8
Šířka [mm]: 350
Hloubka [mm]: 350
Navigace: LDS Laser
Max. plocha pokrytí: 240 ㎡
Hlučnosť: 72 dB
Hmotnosť: 4,15
Možnost mopování: Ano
Zásobník na vodu: Ano
Objem odpadní nádoby: 0,55 l
Objem zásobníku na vodu: 0,2 l
Filtrace: HEPA filtr
Podporované typy povrchů: všechny
Načasování úklidu: Ano
Funkce magnetické pásky: Ne
Sacia sila: 4000 Pa
Výška prekážky: 2 cm
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password