Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro, bílá

270,00 €
S DPH
Skladom
ROBOMOPPROXIW

Robotický vysavač, sací výkon 2 100 Pa, 3 režimy úklidu, funkce mopu, laserový navigační systém LDS, 12 senzorů s dosahem 8 m, automatické mapování prostoru a plánování trasy, elektronicky řízené dávkování vody, prachová nádrž 550 ml, kombinovaná nádrž na prach a vodu, výdrž 60 min., dobíjení v dokovací stanici, ovládání pomocí mobilní aplikace.

Nebaví vás vysávat a vytírat podlahy? Robotický vysavač s funkcí mopu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro zvládne obojí za vás. Výkonný bezkartáčový motor poskytuje sací sílu 2 100 Pa, která účinně odstraňuje nečistoty z různých povrchů, od parket po koberce. Vysavač dokáže sám překonat 2cm překážky. Pracuje nepřetržitě až 60 minut a následně se vrátí do rychlonabíjecí dokovací stanice.

DŮLEŽITÉ INFORMACE O PRODUKTU

  • Jazyk produktu: Angličtina
  • Jazyk mobilní aplikace: Angličtina - iOSAndroid

Simuluje ruční práci

Robotický pomocník od Xiaomi pečlivě uklidí celý váš byt. Dokáže nejen zvolit nejvhodnější trasu a detekovat znečištěná místa, ale také simulovat ruční vytírání s opakovaným pohybem vpřed a vzad pro ještě lepší výsledek. O správné množství vody se postará chytrá nádrž s elektronicky ovládaným čerpadlem. Tři režimy dávkování zaručují optimální péči o mnohé druhy podlah bez rizika poškození.

mceclip0-139.png

3 režimy pro dokonalý úklid

Zvolte jeden ze tří modů pro precizní úklid. Kombinovaný režim se postará o vysátí i vytření podlahy během jednoho pracovního cyklu. Nádobu 2 v 1 najdete v balení. Do jedné části o objemu 200 ml doplníte vodu, do druhé o objemu 300 ml se sbírá prach. Součástí dodávky je také 550ml prachová nádoba pro režim vysávání. Velkou vodní nádrž pouze pro vytírání je třeba dokoupit samostatně.

mceclip2-53.png

Vysoce přesná orientace v prostoru

Robotický vysavač si poradí i s těmi nejsložitějšími prostory. Automaticky mapuje prostředí a plánuje trasu. Pomáhá mu s tím laserový navigační systém LDS, který využívá 12 vysoce přesných snímačů s dosahem 8 m. O rychlé zpracování nasbíraných dat v reálném čase se postará čtyřjádrový procesor Cortex-A1 s dvoujádrovou grafickou jednotkou a speciálně kalibrovaný algoritmus SLAM.

mceclip3-40.png

Aplikace pro maximální kontrolu

Rozšířené funkce můžete ovládat v mobilní aplikaci Mi Home. Umožňuje sledovat mapování prostoru v reálném čase, slučovat nebo rozdělovat místnosti a v neposlední řadě naplánovat pravidelný úklid. Potřebujete vysavači zabránit v zajíždění do určitých míst? Postavte v aplikaci virtuální zeď nebo vymezte zakázanou oblast. Žádné další příslušenství k tomu není potřeba. 

mceclip4-24.png

Obsah balení:

  • Robotický vysavač Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop P
  • Velká prachová nádoba
  • Kombinovaná nádoba na prach a vodu
  • Nástavec na mopování
  • 2 utěrky na mopování
  • Náhradní postranní kartáč
  • Dokovací stanice
  • Síťový adaptér

mceclip0-140.pngmceclip1-74.png

ROBOMOPPROXIW

Dátový hárok

Farba
biela
Model
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro - white
Navigace
LDS Laser
Baterie
Li-ion
Max. plocha pokrytí
180 m²
Kapacita baterie
3200 mAh
Hlučnost
72 dB
Rozměry
35 x 35 x 9,45 cm
Hmotnosť
3,6 kg
Doba provozu
až 110 min.
Možnost mopování
Ano
Zásobník na vodu
Ano
Objem odpadní nádoby
550 ml
Objem zásobníku na vodu
200 ml
Filtrace
HEPA type filtr
Podporované typy povrchů
všechny
Načasování úklidu
Ano
Funkce magnetické pásky
Ano
Wi-Fi
Ano
Ovládání přes telefon
Ano
Název aplikace
Mi Home - Android / iOS
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password