Fitbit Charge 5 Steel blue/platinum

164,84 €
S DPH
Skladom
CHARGE5FITBITBLUE

Fitness náramok s ovládaním v slovenčine, dotykový displej, GPS, NFC platby cez Fitbit Pay, meranie tepu, meranie EKG, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, vhodné pre: beh, cyklistika, joga, golf, vodotesnosť 5 ATM, materiál puzdra: nerezová oceľ

Fitness náramok Fitbit Charge 5 v bielej farbe má 1,04 "AMOLED displej, výdrž batérie 7 dní, Bluetooth, Wi-Fi, NFC, GPS, GLONASS, vodotesný je do 50 m (5 ATM), OS Fitbit, oxymeter, meranie telesnej teploty, meranie srdcovej frekvencie, krokomer, výpočet kalórií, meranie vzdialenosti rýchlosti/tempa, 20 športových režimov, oznámenia.Kompatibilný je s OS Android (Android 8.0/9.0/10.0/11.0/ a iOS (iOS 13/14/15).

Fitbit Charge 5 Steel

Stylový design

Fitness náramek Fitbit Charge 5 zaujme elegantním a minimalistickým zpracováním. Disponuje 1,04" AMOLED displejem, na kterém je možné sledovat množství praktických dat a výsledků měření. Podporuje rozhraní Bluetooth, Wi-Fi, GPS a GLONASS. Sledovat lze i oznámení k hovorům, textovým zprávám, událostem v kalendáři nebo z aplikací.

Fitbit Charge 5 Steel 

Sleduje vaše zdravie

Vďaka fitness náramku môžete mať prehľad o svojom zdraví a kondícii. Je vybavený funkciou merania srdcovej frekvencie, monitorom spánku s analýzou jednotlivých fáz spánku (ľahká, hlboká a REM fáza), meraním telesnej teploty, meraním okysličenia krvi (SpO2) a meraním úrovne stresu. Sleduje aj počet nádychov za minútu, kedy náhly výrazný nárast vzhľadom na nameranú frekvenciu dýchania za posledný mesiac môže znamenať zmenu vašej pohody.

Fitbit Charge 5 Steel 

Aplikácia pre ešte lepší prehľad o zdraví

V aplikácii Fitbit je možné sledovať niekoľko nameraných údajov a analýz, vrátane sledovania menštruačného cyklu. Nastaviť si môžete tiež pripomienky k pitnému režimu, cvičeniu alebo činnostiam. Aplikácia Fitbit EKG vám umožní sledovať zdravie vášho srdca, pretože dokáže detekovať aj nepravidelnosť srdcového rytmu. Aplikácia EDA Scan slúži zase na detekciu elektrodermálnej aktivity, čiže malých zmien hladiny potu pokožky (tým môže reagovať vaše telo na prípadný stres).

 Fitbit Charge 5 Steel

20 športových režimov

Pri športovaní si môžete vybrať z 20 režimov cvičenia. Náramok automaticky rozoznáva a zaznamená cvičenia, ako beh, eliptický trenažér, plávanie a iné. Nechýba možnosť nastavenia osobných cieľov a štatistík v reálnom čase. Skóre dennej pripravenosti vás informuje, či ste pripravení na cvičenie alebo je pre vás vhodnejšia regenerácia. Pri športovaní môžete tiež sledovať úroveň spaľovania kalórií a optimalizovať cvičenia pomocou neustáleho sledovania srdcovej frekvencie PurePulse. Pri outdoorových aktivitách umožňuje integrované GPS sledovať tempo a vzdialenosť v reálnom čase bez telefónu. Nechýba sledovanie celodennej aktivity (kroky, vzdialenosť, minúty aktívnej zóny a spálené kalórie) a sledovanie VO2 max.

 Fitbit Charge 5 Steel 

5 ATM vodeodolnosť

5 ATM vodotesnosť (tiež označovaná ako 50M) sa používa u hodiniek. Označujú sa tým modely, ktoré sú vhodné na plávanie či kúpanie na hladine. Bez problémov sa s nimi dá napríklad aj sprchovať, rybárčiť a neublíži im ani dážď. Mávajú spravidla kvalitné tesnenia, takže vydržia ponor do hĺbky 0,5 metra. Nehodí sa ale rozhodne na potápanie do väčšej hĺbky, kde je vyšší tlak, a voda by sa mohla dostať do hodiniek.

Hodinky s 5 ATM vodotesnosťou tiež nemusia obstáť pri mori. Vlna má väčší tlak, než ktorý je v hĺbke 50 cm pod hladinou, a môže zariadenie poškodiť.

Fitbit Charge 5 Steel

Odolnost a 7denní výdrž

Fitness náramek je vybaven lithium-polymerovou baterií, která poskytuje výdrž 7 dní na jedno nabití. Při stále aktivním displeji a zapnuté funkci SpO2 je výdrž kratší. Plné nabití baterie trvá 2 hodiny. Vodotěsnost až do 50 metrů umožňuje bezpečné používání při plavání v bazénu, na pláži i v dešti.

 Fitbit Charge 5 Steel


Obsah balenia:

  • nabíjací kábel
  • náhradný remienok
  • zariadenie s remienkom
CHARGE5FITBITBLUE

Dátový hárok

Farba
Modrá
modrá
Farba remienka
modrá
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password