Xiaomi Amazfit GTS chytré hodinky, červená

Amazfit GTS múdre hodinky, červená

136,72 €
S DPH
Skladem
GTSXIRED

Štýlové športové hodinky Xiaomi Amazfit GTS majú tenké kovové telo. Displej veľkosti 1.65" a rozlíšenie 340 PPI. Upraviteľné widgety. Výdrž batérie 14 dní. Vodeodolnosť 5 ATM. 12 športových režimov. Pripojenie Bluetooth 5.0/BLE. BioTracker PPG optický snímač srdcovej frekvencie, geomagnetický senzor, barometer (meria tlak vzduchu) .

Základní údaje

Displej: OLED 1,65"

Rozlišení: 348 × 442 pixelů

Jemnost displeje: 340 PPI

 Voděodolnost: 5AM

Jazyk: Angličtina

Minimální OS: Android 5, iOS 10 a vyšší

Barva: červená

Baterie

Kapacita: 220 mAh, li-pol

Doba nabíjení: cca 2 hodiny

Výdrž baterie: až 14 dní

Funkce

barometr, kompas, stopky, GPS, měření srdečního tepu,

měření spánku, měření sportovních aktivit, sedavé připomenutí,

notifikace hovorů, notifikace SMS

Rozměry

Rozměry: 36,25 x 43,25 x 9,4 mm

Hmotnost: 38,7 g

Šířka silikonového pásku: 20 mm

 

Tenká hliníková konstrukce spojuje elegantní a lehké zpracování, váží jen 38,7 g. Pokud si půjdete zaběhat nebo třeba vyrazíte na kolo, využít můžete i zabudované GPS a Glonass, které budou sledovat vaší trasu a aktuální polohu. Díky velké baterii vydrží na jedno nabití až 14 dní, se zapnutou GPS se tato hodnota potom pohybuje kolem 25 hodin. Nechybí ani senzor srdečního tepu, krokoměr a spálené kalorie. 

Voděodolnost do 5 ATM

5 ATM vodotěsnost (také označována jako 50M) se používá u hodinek. Označují se tím modely, které jsou vhodné na plavání či koupání na hladině. Bez problémů se s nimi dá například také sprchovat, rybařit a neublíží jim ani déšť. Mívají zpravidla kvalitní těsnění, takže vydrží ponor do hloubky 0,5 metru. Nehodí se ale rozhodně pro potápění do větší hloubky, kde je vyšší tlak, a voda by se mohla dostat do hodinek.

Hodinky s 5 ATM vodotěsností také nemusejí obstát u moře. Vlna má větší tlak, než který je v hloubce 50 cm pod hladinou, a může zařízení poškodit.

Po spárování s telefonem tak můžete sledovat notifikace, emaily, zprávy nebo příchozí hovory. Hodinky nad vámi budou bdít i během noci, kdy budou monitorovat váš spánek a následně poskytnou přehled o jeho kvalitě. 

 

 

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost náramku se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky. Toto zařízení není určeno k plavání ani potápění.

GTSXIRED

Dátový hárok

Farba
červená
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password