Fitbit Versa 4, Pink Sand/Copper Rose

:
expand_more
Full view
177,00 €

147,50 € DPH bez

Skladem
FITVEERPNK

Náramok Fitbit Versa 4 sleduje vaše zdravie, spánok a fitness údaje, aby vás povzbudil k lepšiemu výkonu a vykonal vás hladko každým dňom.

Popis produktu

Fitness hodinky

Fitbit Versa 4 predstavuje novú generáciu fitness smart hodiniek, ktoré kombinujú elegantný dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie a fitness. S ich ultra tenkým a ľahkým profilom sú tieto hodinky ideálne pre každodenné nosenie, či už ste v kancelárii alebo na bežeckej dráhe. Sú vyvinuté, aby čo najlepšie zodpovedali vašim fyzickým aktivitám a pomáhali vám dosiahnuť lepšie výsledky.

ZDRAVIE SI BERÚ NA STAROSŤ

Fitbit Versa 4 ponúka komplexné sledovanie zdravotných metrík, vrátane sledovania srdcového tepu 24/7, merania hladiny kyslíka v krvi (SpO2) a analýzy spánku. Vďaka funkcii sledovania stresu a pravidelným upozorneniam na nepravidelný srdcový rytmus môžete byť vždy informovaní o svojom zdravotnom stave a prípadných zmenách.

Fitbit Versa 4

Fitbit Versa 4

Fitbit Versa 4

FITNESS JE JEHO VÁŠŇOU

Versa 4 ponúka viac než 40 režimov cvičenia a vestavěnou GPS, čo umožňuje sledovať vaše aktivity s presnosťou a bez nutnosti mať pri sebe telefón. S integráciou Google Maps a Google Wallet môžete ľahko navigovať a platiť priamo z vášho zápästia, zatiaľ čo notifikácie z telefónu vám umožnia zostať v kontakte aj počas cvičenia. Okrem toho spolupracujú s hlasovými asistentmi Alexa a Google.

Po spárovaní s Fitbit Premium aplikáciou získate prístup k mnohým zaujímavým funkciám. Hodinky vám potom môžu povedať, či je vaše telo pripravené na ďalší tréning, alebo by ste si radšej mali dopriať deň odpočinku. S nákupom hodiniek máte 6 mesiacov v aplikácii zadarmo. Hodinky vám tiež môžu navrhnúť vhodné cvičenie a odporučiť ciele k dosiahnutiu. Pri cvičení sledujú zónu aktívnych minút, kedy dosahujete nastavených cieľov v srdcovom tepe, aby ste svoj tréning čo najviac optimalizovali pre dosiahnutie maximálnych výsledkov. Hodinky vám tiež neopomenú pripomenúť, že sa máte pravidelne počas dňa hýbať, a tak každú hodinu dostanete upozornenie, že je čas si natiahnuť nohy.

PODĽA VAŠEHO GUSTA

S výdržou batérie až 6+ dní a možnosťou získať celodenné nabitie počas iba 12 minút vás hodinky nenechajú v štychu, ani keď na ne trochu zabudnete. Ich tenký a ľahký dizajn spolu s veľkým displejom zaisťujú pohodlné nosenie a ľahkú čitateľnosť vašich štatistík a notifikácií.

Fitbit Versa 4

Vlastnosti produktu

Farba: Ružová
Maximální výdrž baterie: 6 dní
Uhlopriečka: 1,58
Kapacita baterie [mAh]: 260
Hmotnost [g]: 23
Bluetooth verze: 5
Voděodolnost [IP]: 5ATM
GPS: Ano
GLONASS: Ano
--------Bez názvu--------: Android, iOS
--------Bez názvu--------: Ne
--------Bez názvu--------: Ano
--------Bez názvu--------: Ano
--------Bez názvu--------: Ano
Farba remienka: Ružová
Fitness režimy: 40+
Měření kyslíku v krvi: Ano

Prílohy

Stiahnuť

close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password