XIAOMI Mi Band 7, černá

35,90 €

29,92 € DPH bez

Vypredané
BAND7XIBLACK

mohlo by sa vám páčiť

Popis produktu

Xiaomi Mi Band 7: Větší, delší a výkonnější!

Parametry, které si přeje snad každý! Disponuje jimi i nejnovější chytrý náramek z řad Xiaomi. Xiaomi koncem května představilo nový náramek, který sice z hlediska designu nepřináší nic světoborného, ale pár zajímavých informací vás jistojistě okouzlí. A pokud patříte mezi ty nadšence, kteří potřebují vždy nejnovější kousek, určitě budete mile překvapeni!

Větší a přehlednější displej

Větší a přehlednější displej je doslova dominantou nového chytrého náramku Xiaomi Mi Band 7. Zatímco u Mi Bandu 6 je displej velký 1,56" a má rozlišení 152 × 486 pixelů, nový Mi Band 7 se pyšní velikostí 1,62" a rozlišením 192 × 490 obrazových bodů. Z toho také plyne jeho jemnost, která činí 326 ppi. Zvýšil se také maximální jas, a to o celých 50 nitů na 500 rovných. To by mělo přinést ještě lepší čitelnost na přímém slunečním světle. Už se nemusíte schovávat do stínu, nebo vytahovat telefon, abyste si přečetli nějakou notifikaci.

Menší, tenčí a těžší

Tři přídavná jména, která vás svou vlastností úplně nemusí oslovit... Ale věřte, že z velké části osloví! Menší a tenčí jsou totiž rámečky. Dejte sbohem tlustým a nevkusným rámečkům a nechte vyniknout krásný a působivý displej. Rozměry těla náramku se oproti loňskému modelu zmenšily na rozměry o hodnotách 46,5 × 20,7 × 12,25 milimetrů. To s sebou přineslo menší nešvar, kterým je hmotnost. Xiaomi Mi Band 7 sice váží 13,5 gramů, ale stejně si myslíme, že to ani nepocítíte.

Komplexně inovované rozhraní

Hlavním tahákem pro budoucí majitele je komplexně inovované uživatelské rozhraní, které se z designového hlediska blíží tomu, co můžete znát z hodinek Xiaomi Watch S1. V nabídce tak najdete více než stovku ciferníků, včetně těch, které si budete moc upravit dle svých možností, schopností a chutí. Aplikovat tak budete moci na pozadí klidně i svou fotografii. Součástí inovací je také podpora funkce Always On Display, díky které na displeji uvidíte čas a další informace bez toho, abyste museli zvedat ruku. Pro tuto funkci bude k dispozici několik speciálních ciferníků, včetně ručičkových a digitálních.

Xiaomi Mi Band 7

Sportem ku zdraví!

Zase jsme o něco výše oproti předchozí verzi. Ta nabízela jen 30 sportovních aktivit, což jistojistě pro někoho mohlo být omezující. Nový Xiaomi Mi Band 7 umí sledovat a vyhodnocovat až 120 typů sportovních aktivit odehrávajících se venku, v tělocvičně nebo v posilovně. Díky měření aktivity a sledování tepové frekvence tak nabídce podrobné analýzy, a to včetně údajů o spálených kaloriích. Kromě měření aktivity na vás samozřejmě čeká také měření tepové frekvence v průběhu celého dne, možnost kontinuálního sledování okysličení krve (SpO2) či měření efektu tréninku. A můžete s ním i plavat! Disponuje totiž odolností proti vodě, a to do 5 ATM.


A co dalšího přináší?

Spoustu zajímavých funkcí. Kromě výše zmíněného nechybí ani měření úrovně stresu v průběhu dne či monitorování kvality spánku. V rámci spánku jsou detekovány jednotlivé spánkové fáze, jejichž diagnostika může přispět ke zdravějšímu já. Xiaomi nezapomnělo ani na další populární funkce, jako je zobrazování oznámení z připojeného smartphonu či upozornění na příchozí hovor. K dispozici je také hudební přehrávač, spoušť fotoaparátu, vyhledání telefonu z náramku či rozsvícení obrazovky, které může sloužit jako nouzová svítilna. Těšit se můžete samozřejmě také na předpověď počasí či dechová cvičení, která vás dostanou do pohody!

Vydrží déle, ale na placení zapomeňte!

Xiaomi Mi Band 7 disponuje 180mAh baterií, a tak výrobce deklaruje delší výdrž. Tento chytrý náramek by měl na jedno nabití vydržet až 15 dní, respektive 9 dní náročnějšího používání. Jeho nabíjení ale není nijak náročné. Součástí balení je magnetický konektor se dvěma piny, a tak stačí jen připojit. I když Xiaomi Mi Band 7 disponuje spoustou novinek a skvělých funkcí, zapomnělo se na NFC. A tak placení náramkem možné nebude. Pro příznivce sportu a dalších analýz to ale nemusí být nic hrozného. No a ten, kdo čeká na placení náramkem, si musí počkat na další verzi s NFC.

5 ATM voděodolnost

5 ATM vodotěsnost (také označována jako 50M) se používá u hodinek. Označují se tím modely, které jsou vhodné na plavání či koupání na hladině. Bez problémů se s nimi dá například také sprchovat, rybařit a neublíží jim ani déšť. Mívají zpravidla kvalitní těsnění, takže vydrží ponor do hloubky 0,5 metru. Nehodí se ale rozhodně pro potápění do větší hloubky, kde je vyšší tlak, a voda by se mohla dostat do hodinek.

Hodinky s 5 ATM vodotěsností také nemusejí obstát u moře. Vlna má větší tlak, než který je v hloubce 50 cm pod hladinou, a může zařízení poškodit.


Obsah balení: 

  • Digitální ciferník (tělo náramku)
  • TPU řemínek
  • Nabíjecí kabel
  • ManuálVlastnosti produktu

Farba: Čierna
Maximální výdrž baterie: 14 dní
SK lokalizacia: Ne
Uhlopriečka: 1,62
Rozlišení displeje: 190 x 490
Operační systém: vlastní OS
Kapacita baterie [mAh]: 180 mAh
Hmotnost [g]: 13,5
Podpora NFC: Ne
Bluetooth verze: 5.2
Voděodolnost [IP]: 5ATM
Značka: Xiaomi
--------Bez názvu--------: Android, iOS
--------Bez názvu--------: Ano
--------Bez názvu--------: Ano
--------Bez názvu--------: Ano
Farba remienka: čierna
Fitness režimy: 110+
Měření kyslíku v krvi: Ano
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password