XIAOMI Mi Band 7 Pro, bílá, chytrý náramek

82,00 €
S DPH
Skladom
BAND7PROXIWHITE

Chytrý náramok s 1,64 palcovým obdĺžnikovým AMOLED displejom ponúkne až 150 designov ciferníkov, viac ako 110 športových režimov a kapacitu batérie 235 mAh, ktorá náramku dodá šťavu až na 12 dní. Náramok je vodeodolný (5 ATM). Nechýba monitorovanie srdcového tepu, spánku a množstvo kyslíka v krvi.

mohlo by sa vám páčiť

Chytré hodinky Xiaomi Mi Band 7 Pro ponúkajú 1,64 "AMOLED displej, vodotesnosť 5 ATM, systém určovania polohy GNSS, 110 športových režimov, 10 bežeckých tréningov rôznej intenzity, sledovanie srdcového tepu/spánku/stresu/saturácia krvi kyslíkom, / volanie a výdrž batérie až 12 dní.Kompatibilný s operačným systémom Android 6.0 a vyšším alebo iOS 10 a vyšším.


1,64" AMOLED displej
Xiaomi Mi Band 7 Pro sú vybavené 2,5D zakriveným sklom a veľkým obdĺžnikovým AMOLED displejom s uhlopriečkou 1,64", rozlíšením 456 × 280 px a jasom 500 nitov. Always-on režim displeja je nenáročný na oči, čo znamená, že displej, aby ste skontrolovali čas, uvidíte ho hneď.Snímač okolitého svetla automaticky prispôsobí jas displeja vašim očiam.K dispozícii je viac ako 100 ciferníkov pre prispôsobenie vzhľadu.Batéria s kapacitou 235 mAh zaisťuje výdrž až 12 dní pri bežnom používaní a 6 dní pri náročnom používaní.

Pohodlné nosenie po celý deň

Puzdro hodiniek Xiaomi Mi Band 7 Pro je hladké na dotyk, má lesklú kovovú textúru a vďaka nízkej hmotnosti iba 20,5 g a hrúbke 11 mm bude ich nosenie maximálne pohodlné. Vodotesnosť 5 ATM znamená, že ich môžete bez problémov používať pri plávaní.

Zistite, ako je na tom vaše srdce

Denné sledovanie srdcovej frekvencie a SpO2 (saturácia krvi kyslíkom) vám pomôže porozumieť svojmu telu. Okrem toho môžu sledovať úroveň stresu, kvalitu spánku, zdravie žien a nechýbajú ani dychové cvičenia.

Zostaňte aktívny

Vstavaný systém GNSS umožňuje presnejšie a rýchlejšie určenie polohy. K dispozícii je viac ako 110 tréningových režimov, vrátane 14 špeciálnych tréningových režimov a 10 bežeckých kurzov rôznej intenzity. Hodinky môžu vibráciami a rozsvietením displeja pripomínať, že je potrebné splniť ciele tepovej frekvencie a rýchlosti, aby ste z tréningu vyťažili maximum. Vďaka novej funkcii Súťaž si môžete nastaviť denné cvičebné ciele, vybrať a pozvať jedného zo svojich priateľov a súťažiť v počte krokov, spálených kalórií, dobe cvičenia atď.

Mi Fitness

V aplikácii Mi Fitness, ktorá je k dispozícii pre Android 6.0 alebo novší a iOS 10 alebo novší, si môžete zobraziť podrobné denné zdravotné štatistiky, ako je srdcový tep, kondícia a spánok. Po spárovaní so smartfónom môžete prijímať oznámenia o prichádzajúcich správach a hovoroch. Nechýba ani podpora synchronizácie dát so službou Apple Health. Pomocou hlasovej asistentky Alexa môžete zisťovať počasie, nastavovať budíky, vzdialene ovládať inteligentné domáce spotrebiče a ďalšie funkcie.

Funkcia: budík, stopky, časovač, odpočítavanie, predpoveď počasia, kalendár, vyhľadávanie telefónu, ovládanie hudby, diaľková spúšť fotoaparátu, upozornenie na prichádzajúci hovor, rýchle prijatie/odmietnutie hovoru (Android), odomknutie telefónu so systémom MIUI

Obsah balenia

  • Xiaomi Smart Band 7 Pro
  • Magnetický nabíjací kábel
  • Užívateľský manuál

 

BAND7PROXIWHITE

Dátový hárok

Farba
biela
CZ lokalizace a distribuce
Ano
Operační systém
vlastní OS
Značka
Xiaomi
Model zařízení
Mi Band 7 Pro
--------Bez názvu--------
110 předdefinovaných cvičebních režimů
Android, iOS
Ne
Unisex
akcelerometr, gyroskop, krokoměr, senzor okolního světla, senzor srdečního tepu
krokoměr, měření okysličení krve, měření tepové frekvence, monitor stresu, sledování menstruačního cyklu, spánek, budík, čas, měření vzdálenosti, výpočet spálených kalorií
Farba remienka
biela
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password