Plantronics Voyager 5200 UC

135,00 €
S DPH
Skladom
5200UCVOYPLANT

Doba hovoru: až 7 hodín, v prípade použitia nabíjacieho puzdra dostanete ďalších 14 hodín navyše; Pohotovostný režim: až 9 dní, pri pripojení k BT600 USB adaptéru až 7 dní; Bluetooth dosah: až 30 m s USB adaptérom Bluetooth® BT600 USB...

Voyager 5200 UCBuďte
pripravení prijať každý hovor, nech ste kdekoľvek, so slúchadlami Voyager 5200 UC. Užite si ten komfort, volajte z domu, cestou do práce v autobuse, od svojho počítača alebo v aute. Slúchadlá Voyagerse stanú nepostrádateľnou súčasťou vášho dňa.

Tie najlepšie vlastnosti:

  • Mikrofóny perfektne znižujú hluk v okolí
  • Inteligentné senzory umožnia prijať hovor jednoduchým nasadením slúchadla
  • Prenosné nabíjacie umožní puzdro ďalších 14 hodín hovoru
  • Odolná konštrukcia s krytím IPX4 odolná proti postriekaniu vodou

Nechajte hluk za sebou
Zvonia vám telefón a vy práve nie ste v tichej kancelárii? Žiadny problém. Štyri adaptívne mikrofóny a technológie WindSmart spolu perfektne spolupracujú a eliminujú rušivý šum v pozadí. Zaisťujú tak neprekonateľnú zvukovú čistotu pre nerušené volanie po celý deň. Sústreďte sa len na to, čo hovoríte – nie kde to hovoríte. Váš hlas bude znieť vždy profesionálne, či ste vo vnútri alebo vonku.

Skvelé ovládanie hlasovými príkazmi
Majte hovory pod kontrolou, vďaka hlasovým príkazom. Jedným dotykom sa náhlavná súprava pripája k službám Siri, Google Now alebo Cortana. Vám už zostáva jediné, jednoduché volanie na kontakty v telefóne, rýchle posielanie správa plánovania schôdzok a dokonca vyhľadávanie na webe - to všetko vašim hlasom. Hlasové výstrahy navyše poskytujú spätnú väzbu o hovore a oznamujú prichádzajúce volania.

Pohodlie, ktoré trvá
Komfortný ergonomický dizajn slúchadiel Voyager 5200 UC zaručuje, že sa na konci dňa cítite rovnako dobre ako na začiatku. Slúchadlo je navrhnuté tak, aby ste ho na svojom uchu ani necítili. Ide o komfortný a výkonný nástroj pre celodennú produktivitu.


Kľúčové vlastnosti:*
Ergonomický design pre celodenné pohodlie. Prenosné nabíjacie puzdro poskytne ďalších 14 hodín hovoru. Viac mikrofónov eliminuje vietor a hluk pozadia. Exkluzívna technológia WindSmart. Inteligentné senzory umožnia prijať hovor jednoduchým nasadením slúchadla. Hlasové ovládanie: "Answer" alebo "Ignore". Vyvážená, ľahká a pohodlná konštrukcia. Aktivovanie Siri, Google Now, alebo Cortana stlačením špeciálneho tlačidla. Inteligentný senzor technológie. Zvukové upozornenie, ID volajúceho, stlmenie, stav pripojenia atď. Odolná konštrukcia, potu-odolné prevedenie. Bezstarostné zaistenie stlmenia. Plantronics Hub - Mobilná aplikácia umožní nájsť stratené slúchadlo, zmeniť jazyk, aktualizovať firmware, nastavenia a upozornenia.

5200UCVOYPLANT
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password