SINGCLEAN COVID-19 rýchlostest koronavírus IgG / IgM 1 ks

0,75 €
S DPH
Skladom
TESTCOVIDSC1

Tieto testy majú CE certifikáciu, spĺňajú 56/2015 Zb. o technických požiadavkách na diagnostické zdravotnícke pomôcky aj európskej smernice 98/79/EHS. Certifikované v Holandsku. Garantovaná presnosť výsledku 95 % (pri dodržaní pokynov v návode!). Jedná sa o iné ako vládou dovezené testy!!

mohlo by sa vám páčiť

SINGCLEAN protilátkový rychlotest na antigen SARS-CoV-2 je rychlý test z krve, plazmy a krevního séra pomocí koloidního zlata. Je určen k profesionálnímu testování v nemocnicích, na klinikách a na místech jako jsou školy, firmy, letiště či vlaková nádraží s vyškoleným personálem. Tento test má citlivost 98.56%, specificitu 99.03% a přesnost 98.84%.

Pro koho jsou SingClean rychlotesty na koronavirus COVID-19 určeny?

Pro osoby, které prokazují imunitní reakci – teplota, kašel atd. V zásadě se dá říct, že pro člověka s příznaky nemoci slouží rychlotest jako ověření, jestli jsou příznaky projevem koronaviru, nebo jestli se jedná o klasické onemocnění jako chřipka, nachlazení aj.

Rychlotest je dále určen pro osoby, které onemocnění COVID-19 prodělali či se uzdravují. Osoba, která je stále aktivně nemocná má v krvi protilátky IgM i IgG, které náš test identifikuje. Osoba, která se z COVID-19 onemocnění uzdravuje má v krvi již pouze protilátku IgG, které náš test identifikuje.

Naopak testy nejsou určeny pro plošné otestování (např. kolegů nakaženého), pokud se jedná o osoby bez příznaků a od posledního styku s nemocným uběhlo méně než týden. V případě bezpříznakového onemocnění se hladiny testovaných protilátek dostanou na dostatečnou úroveň pro rychlotestování až 5-7 dní po nakažení. Spolehlivý test je tedy možné provést až týden po posledním kontaktu. Je však třeba pamatovat na to, že u osoby bez příznaků výsledek spolehlivě informuje pouze o nakažení před týdnem, ale pokud jste se mezi tím před kratší dobou setkali s jiným zdrojem infekce a nakazili se, na toto vás již rychlotest na rozdíl od laboratorního testu neupozorní.

Provedení testu

1. Promasírujte místo odběru => bříško prstu či okraj bříška prstu. Přiložením dezinfekčního polštářku místo odběru dezinfikujte.

2. Odstraňte kryt lancety (kulatá část) a bodněte špičku do místa odběru. První kapku setřete sterilní gázou. Následné kapky krve odeberte jednorázovou mikropipetou. Odeberte tolik krve, aby hladina dosáhla nad nejužší část pipety.

3. Do menšího otvoru ve spodní části testovací kazety kápněte 2 kapky krve. Do stejného otvoru přidejte 2 kapky reakčního roztoku.

4. Výsledek bude patrný do 15 minut. Výsledky po 20 minutách jsou neplatné.

Před provedením testu si pozorně přečtěte přiložený návod. Testovací sadu je nutné před prováděním testu nechat vytemperovat na pokojovou teplotu.

SEJOY_postup_testu.png

Negativní výsledek

Ukáže se jedna barevná čára v oblasti kontrolní čáry (C). Žádná čára se neukáže v testovací oblasti (T). Negativní výsledek znamená, že testovaný podle testu nevykazuje infekci COVID-19

Pozitivní výsledek

Ukáží se dvě barevné čáry. Jedna by měla být v kontrolní oblasti (C) a druhá zřetelná barevná čára by měla být v testovací oblasti (T). Pozitivní výsledek znamená, že ve vzorku byl nalezen SARS-CoV-2.

Neplatný výsledek

Nezobrazí se kontrolní čára. Vyčkejte 24 hodin a použijte nový test.

Upozornění

Kromě výše zmíněného testování bezpříznakových osob příliš krátce po vytvoření dostatečné hladiny protilátek se výjimečně může vyskytnou i falešně negativní výsledek nakaženým. Naše testy kontrolují hladiny dvou protilátek (lgM a lgG), které mají společně 95% spolehlivost, tedy pouze 5 % chybovosti. Pokud máte příznaky a jste přesvědčeni, že jste nakaženi COVIDem-19 i přes negativní výsledek rychlotestu, vyčkejte 24 hodin (hladina protilátek se zvýší, zejména při horečce) a zopakujte testování s novým testem.

Obsah balení

  • 1x Testovací kazeta
  • 1x Stříkačka s reakčním roztokem
  • 1x Jednorázová lanceta s špičkou
  • 1x Jednorázová mikropipeta
  • 1x Návod

Přílohy ke stažení

Návod
Grafický prospekt
CE certifikace
ISO certifikace

Jsme oficiálním distributorem testů značky Singclean

Při zájmu o velkoobchodní spolupráci nás kontaktujte na emailu: obchod@servatech.cz nebo na telefonním čísle +420 277 279 330.

Legislativní informace pro ČR

Servatech s.r.o. je registrován, u SÚKL v systému RZPRO, jako výrobce, distributor a dovozce in vitro zdravotnických prostředků pod číslem 066974 a je také zapsán v systému ISIN.

Důležitá informace pro přeprodejce a zákazníky

IVD diagnostické testy musí být uváděny/prodávány na trhu v souladu s NOVOU směrnicí EU 2017/746, která nabyla účinnosti v květnu 2022.

Tato směrnice chrání spotřebitele EU před nesprávnými nabídkami IVD testů, které mohou zapříčinit chybný test nebo dokonce ohrozit zdraví testované osoby.

Servatech s.r.o. je přímým dovozcem IVD testů od výrobců.  Z toho důvodu GARANTUJEME soulad našeho zboží se směrnicí EU, tj. zboží je správně značeno a může být bez problémů nabízeno spotřebitelům na trhu ČR a SR.

Mezi nároky na správně značené zboží, které splňujeme, patří např.:

  • IVD zdr. prostředek, včetně antigenního samotestu, musí být dodáván s českým návodem k použití uvnitř obalu IVD zdravotnického prostředku.
  • Zdravotnický prostředek a jeho krabička musí být správně značena (označení pro účel samotestování nebo profesionální, odkud se odebírá vzorek a jakého druhu vzorek je (moč, slina, nos, nosohltan, krev, …).
  • Krabička musí nést informace o dovozci na trh ČR a SK (včetně kontaktních údajů pro stížnosti v ČR nebo SK  - telefon, email (hlášení pak na SUKL nebo ŠUKL))).
  • Informace na krabičce musí být v místním jazyce, tedy češtině nebo slovenštině.
  • IVD zdravotnický prostředek (test) i jeho dovozce / distributor musí být registrován v RZPRO (Národní registr zdravotnických prostředků).
TESTCOVIDSC1

Dátový hárok

Typ testu
IVD
Druh testu
Protilátkový
Počet kusů v balení
1
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password