HONOR MagicWatch 2 46mm, hnědý

HONOR MagicWatch 2 46mm Minos Steel (55024854)

165,00 €
S DPH
Skladem
HONORMAGICW2BROWN

Štýlové a ľahké športové hodinky 46 mm. Výdrž batérie až 14 dní. Personalizované ciferníky. 15 fitness režimov. 1,39" AMOLED dotykový displej s rozlíšením 454 x 454 pixelov pri 326 PPI. Monitoring fitness aktivít až 13 druhov kurzov na behanie. Odolnosť proti vode 5ATM. Monitoring zdravia, tepovej frekvencie, spánku a stresu. V lastnej 4GB úložiska až 5 vybavovanie hovorov cez Bluetooth 5.1.

Hodinky se mohou zapnout v jiném jazyce než požadujete. Jazyk lze však velice snadno překliknout ve spodní nabídce, kde si vyberete z velkého množství alternativ. 

Nejsou to jen smart hodinky! Honor Watch Magic 2 je zároveň i váš módní doplněkkteří se bude vyjímat na vašem zápěstí. Už na první pohled zaujmou designem a přepracovánímŘemínek z hovězí kůže si nastavíte podle potřeby. Na jejich výrobu byly použity velmi kvalitní materiály jako je nerezová ocel 316L. Předností hodinek je i to, že jsou vodě odolné až do hloubky 50 metrů (5 ATM). Kromě toho pouzdro hodinek je zhotoveno z nylonového plastu, které se v přírodě dokáže rozložit, takže jsou přátelské i k životnímu prostředí. Při nošení je na ruce nebudete ani cítit, a to kvůli nízké hmotnosti 41 gramů a velmi tenkému provedení jen 9,8 mm

Všechny důležité údaje jako je datum, čas, výška vašeho tepu se zobrazí na 1,39"AMOLED displeji s HD rozlišením a dotykovým ovládáním. V menu hodinek najdete množství praktických funkcí jako je například zasílání upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy nebo zprávy ze sociálních sítí. Sportovní nadšenci je budou využívat při indoorových, outdoorových nebo tréninkových aktivitách jako je běh, chůze, cyklistika, turistika, plavání a další. Menu nabízí až 15 různých sportovních aktivit.

15 různých fitness módů: Při cvičení, běhu, atletice, plavání apod. oceníte podrobnou kontrolu vaší efektivity. Snímací aplikace je připravena na většinu provozovaných sportů.

13 běžeckých kurzů: Zabudovaná běžecká aplikace disponuje několika režimy jak pro začátečníky v běhu, tak i pro zkušené sportovce.

Hlasový průvodce: Během spuštěných režimů můžete využívat i hlasových rad po čas vašeho cvičení, které vás upozorní na možné chyby, efektivitu apod. Jeho rad můžete využít i při tréninku správného dýchání pro zklidnění těla.

Přehled o pozici i výšce: I bez mobilního telefonu si díky geo-lokačním systémům GPS a Glonass dopřejete přehled o vaší poloze, které doplňuje zabudovaný výškoměr.

Monitoring zdraví: Hodinky pochopitelně disponují pokročilým senzorem srdečního tepu TrueSeen 3.5, který zvládne spolehlivě pracovat i pod vodou, vedle něho mají hodinky také senzor VO2Max, jenž rozpozná aerobní cvičení, a TruRelax senzor, jehož náplní je zase sběr dat stresové hladiny.

Moderní technologie sledování srdeční frekvence Huawei TruSeenTM 3.5 vám umožní měřit váš tep během celého dne. Snímač je umístěn na zadní straně hodinek pro přesnější a přímé měření. Stejně vám umožňují sledovat vaši kvalitu spánku prostřednictvím technologie TruSleep. Ta monitoruje lehká, hluboký a tvz. REM spánek, díky čemuž máte přehled o tom, jaký kvalitně odpočíváte.

Pro plný komfort a pro vždy dostupné aktualizace v mobilní aplikaci HUAWEI Zdraví na všech mobilních zařízeních si stáhněte nejprve mobilní aplikaci HUAWEI App Gallery na následujícím odkazu: https://huaweimobileservices.com/appgallery/ a poté HUAWEI Mobile Services a HUAWEI Zdraví. Pak jsou v aplikaci Huawei Zdraví zobrazena všechna data pro váš pohodlný monitoring jednotlivých aktivit.

5 ATM voděodolnost 

5 ATM vodotěsnost (také označována jako 50M) se používá u hodinek. Označují se tím modely, které jsou vhodné na plavání či koupání na hladině. Bez problémů se s nimi dá například také sprchovat, rybařit a neublíží jim ani déšť. Mívají zpravidla kvalitní těsnění, takže vydrží ponor do hloubky 0,5 metru. Nehodí se ale rozhodně pro potápění do větší hloubky, kde je vyšší tlak, a voda by se mohla dostat do hodinek.

Hodinky s 5 ATM vodotěsností také nemusejí obstát u moře. Vlna má větší tlak, než který je v hloubce 50 cm pod hladinou, a může zařízení poškodit.

Displej: 1,39" AMOLED

Hmotnost: 41 g (bez řemínku)

Rozměry: 46 x 46 x 9,8 mm

Voděodolnost: ano, 5 ATM

Barva: stříbrná (hnědý řemínek)

Výdrž baterie: až 14 dní

Životnost zařízení se rapidně zkracuje intenzivním používáním ve vodě – např. častým koupáním či plaváním. Životnost zařízení se pak zkracuje na 6 měsíců. Zařízení nenoste do sauny ani vířivky.

HONORMAGICW2BROWN

Dátový hárok

Farba
strieborná
strieborná
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password