XIAOMI MI Smart Doorbell 3, čierna

88,90 €
S DPH
Skladom
DOORBELLXI3

Chytrý zvonek Xiaomi Smart Doorbell 3 s kamerou a Wi-FI připojením.

Inteligentní zvonek s nahráváním pohybu a dálkovou komunikací

Chytrý zvonek Doorbell 3 od Xiaomi vás upozorní na návštěvu nejenom klasickým zvoněním, ale i odesláním upozornění na váš mobilní telefon. Zvonek disponuje integrovanou kamerkou s umělou inteligencí na rozpoznávání lidské postavy. Když se tedy někdo přiblíží k vašim dveřím, snímač jej detekuje a odešle upozornění na váš telefon, i kdyby dotyčný nezazvonil. Zvonek tak zároveň slouží jako ochrana před zloději.

Zvonek je napájen z baterie o kapacitě 5200 mAh. Vydrží až 4,8 měsíce díky nízké spotřebě. Nabíjet se tak zvonek musí jen 3 krát ročně přes kabel USB-C. Zvonek se automaticky ukládá do spánku do pohotovostního režimu a probouzí se jen při detekci pohybu. Probudit ho ale můžete i na dálku ze svého chytrého telefonu, když si chcete překontrolovat, co se děje před vašimi dveřmi.

Připojením na Wi-Fi zvonek bezdrátově propojíte se svým mobilním telefonem, když si do něj stáhnete aplikaci Mi Home od Xiaomi. Kdykoli někdo zazvoní, upozorní vás telefon na návštěvu a vy s ní můžete skrze aplikaci komunikovat na dálku, i když zrovna nejste u dveří. Kdyby tedy dorazil pošťák s balíčkem a vy si zrovna odběhli na nákup, můžete mu přes aplikaci říct, aby vám balíček nechal za dveřmi.

Vaše soukromí je na předním místě, a proto zvonek nabízí funkci měnění hlasu. Na výběr máte z klaunského hlasu nebo hlasu starého muže. Díky kameře a obrazu odesílanému do telefonu si můžete prohlédnout, kdo na vás zvoní, ještě než otevřete. Díky tomu nemusíte při nechtěné návštěvě otevírat vůbec.

app-store-google-play-apple-png-favpng-a3xRvywHiMSQc7v7TSRM5ns2W-01.png

app-store-google-play-apple-png-favpng-a3xRvywHiMSQc7v7TSRM5ns2W-02.png

Screenshot 2022-11-17 at 16-48-26 Mi Home - Xiaomi Smart Home.png

2222.jpg

Nahrajte si vlastní uvítací zprávu, která se přehraje po stisknutí zvonku. Pokud vás nic nenapadá, nevadí, zvonek v sobě má přednastavené i automatické odpovědi, které si můžete nastavit.

Oproti předchozí verzi zvonku 2, má model Doorbell 3 širší úhel záběru. Kamera nyní snímá prostor před sebou v horizontálním úhlu 180° a vertikálním úhlu 107°. Rozlišení 2K slibuje lepší kvalitu záznamu a přenášeného obrazu. 4 integrovaná infračervená světla přenáší obraz i ve tmě.

b8dafd1190591e0d3103698f47ff831f.jpg

Nahrajte si vlastní uvítací zprávu, která se přehraje po stisknutí zvonku. Pokud vás nic nenapadá, nevadí, zvonek v sobě má přednastavené i automatické odpovědi, které si můžete nastavit.

K zvonku dostanete bezplatné Cloudové úložiště, kam se vám vaše videa spuštěná detekcí pohybu uloží do paměti na 72 hodin. Na videa se tak můžete podívat až 3 dny zpětně. Po uplynutí této doby se videa smažou a přehrají novějšími záznamy.

Vyzvánění zvonku zprostředkovává bezdrátově spárovaný reproduktor. Zvoní, i když chybí připojení na Wi-Fi. Na výběr jsou 4 úrovně hlasitosti s režim Nerušit, který stlumí veškerou signalizaci, aby vás nikdo nevyrušoval.

Bát se, že vás o chytrý zvonek někdo připraví, se nemusíte. Zvonek se ke zdi připevní šrouby a lepidlem. K tomu je vybaven alarmem proti nucené demontáži a lze ho spárovat doživotně jen s jedním účtem. Kdyby se o krádež někdo pokoušel, zvonek se rozezvučí, odešle upozornění do vaší aplikace a začne nahrávat video se zlodějem.

Provozní rozsah teploty je -10...45 °C.

DOORBELLXI3

Dátový hárok

Farba
Čierna
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password