Symfóny múdra Wi-Fi zásuvka s meraním spotreby, 16A

11,94 €
S DPH
Skladom
WIFISYMSOCKET

Wi-Fi zásuvka Symfony, vzdialené ovládanie cez telefón, online informácie o stave v aplikácii, dátum, čas a opakovanie spínania a vypínania si nastavíte cez mobilnú aplikáciu, aplikácia v slovenskej lokalizácii, podpora hlasových asistentov, funkcia časovača, možnosť zdieľania prístupu pre viacerých užívateľov , vhodná pre spotrebiče s veľkou spotrebou, maximálne zaťaženie 3680W, maximálny prúd 16A.

Ovládanie odkiaľkoľvek na svete

Odišli ste z domova a nie ste si istí, či ste vypli rýchlovarnú kanvicu? Mobilná aplikácia Smart Life vám umožní zapnutie alebo vypnutie pripojených zariadení kedykoľvek a odkiaľkoľvek na svete. Aplikácia je užívateľsky jednoduchá, bezpečná a môžete ju ovládať telefónom cez WiFi alebo pomocou hlasových asistentov (Google Assistant, Amazon Alexa a IFTTT).

Symfony chytrá Wi-Fi zásuvka s měřením spotřeby, 16A

Dokonalá organizácia

Naplánujte si zásuvky alebo nastavte rutinu automatického vypnutia tak, aby fungovala automaticky podľa potreby, čo šetrí energiu a peniaze

 Symfony chytrá Wi-Fi zásuvka s měřením spotřeby, 16A
 Symfony chytrá Wi-Fi zásuvka s měřením spotřeby, 16A

Kompaktné rozmery

Výhodou zásuvky Control Smart Life je jej veľkosť. Je navrhnutá tak, aby nezaberala miesto okolitým zásuvkám.

Užívateľsky príjemné používanie aj nastavenie

Jednoducho zapojte mini zásuvku do elektrickej zásuvky, pripojte zariadenie k chytrej zástrčke a bezdrôtovo ovládajte svoje zariadenie pomocou tabletu alebo telefónu. Je vyžadovaná zabezpečená 2,4 GHz WiFi sieť.

Symfony chytrá Wi-Fi zásuvka s měřením spotřeby, 16A

WIFISYMSOCKET

Dátový hárok

Farba
biela
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password