Timekettle Prekladač WT2 Edge

249,00 €
S DPH
Skladom
WT2EDGETK

Prvé skutočne obojsmerné slúchadlá pre simultánny preklad na svete, ktoré prekladajú v reálnom čase, keď hovoríte, a doručujú ich do ucha poslucháča za pouhých 0,5 sekundy. S presnosťou až 95% v 40 jazykoch as 93 akcentmi sú dokonalým nástrojom na prelomenie jazykovej bariéry - či už uzatvárate obchody na videohovore alebo nadväzujete priateľstvo v hotelovom bare. Už žiadne trápne pauzy alebo tlmočníci, len rýchle a presné preklady, takže sa môžete ponoriť do umenia konverzácie. Od vankúšového rozhovoru až po žartovanie v zasadacej miestnosti.

Představujeme WT2 Edge:

první skutečně obousměrná sluchátka pro simultánní překlad na světě, která překládají v reálném čase, když mluvíte, a doručují je do ucha posluchače za pouhých 0,5 sekundy. S přesností až 95%  ve 40 jazycích a s 93 akcenty jsou dokonalým nástrojem pro prolomení jazykové bariéry - ať už uzavíráte obchody na videohovoru nebo navazujete přátelství v hotelovém baru. Už žádné trapné pauzy nebo tlumočníci, jen rychlé a přesné překlady, takže se můžete ponořit do umění konverzace. Od polštářového rozhovoru až po žertování v zasedací místnosti.

Timekettle Překladač WT2 Edge

Obousměrné simultánní

Až dosud byla zařízení pro překlad jazyků hodně podobná starým vysílačkám. S WT2 Edge je vždy řada na vás, abyste mluvili. Jsou to první sluchátka, která nabízejí skutečný obousměrný simultánní překlad, což znamená, že můžete mluvit a slyšet překlady jiných lidí současně.

Timekettle Překladač WT2 Edge

Inteligentní redukce šumu

WT2 Edge používá duální mikrofony formující paprsek a směrové rozpoznávání hlasu, které se zaměřují na zvuk vašeho hlasu a oddělují jej od ostatních hlasů v okolí. Takže nikdy nebudete mlčet s tím, kdo sedí vedle vás.

Timekettle Překladač WT2 Edge

Přesnost až 95%

Každý špičkový překladový engine má své výhody. Proto jsme použili... všechny. Sluchátka Edge, poháněná 6 předními světovými překladatelskými moduly (DeepL, Google, Microsoft, iFlytek, AmiVoive, Hoya) a Timekettle, poskytují rychlejší a přesnější překlady vašich schůzek a konverzací.

15 serverů po celém světě

Příležitost zřídka klepe dvakrát. To je důvod, proč WT2 Edge používá 15 serverů po celém světě, aby vám poskytl nejrychlejší možné překlady

Timekettle Překladač WT2 Edge

Dlouhá výdrž baterie
3 hodiny nepřetržitého překladu
WT2 Edge vám poskytne tři hodiny nepřetržitého překladu na jedno nabití.
12 hodin s nabíjecím pouzdrem
S přenosným nabíjecím pouzdrem vám Edge poskytne celých 12 hodin na krátkou cestu do zahraničí na jedno nabití.
90 minut plně nabitý
Trvá to jen 90 minut, pak můžete plně nabít Edge a nabíjecí pouzdro, přizpůsobí váš dnešní rychlý život.

Timekettle Překladač WT2 Edge

Klíčové vlastnosti:

  • Obousměrný simultánní překlad, vždy jste na řadě, abyste mluvili.

  • Inteligentní redukce vektorového šumu, jasné hlasové snímání kdekoli

  • Vysoce přesná kombinace motorů světové třídy, splňující každodenní požadavky na pracovní a životní prostředí

  • 0,5-3 sekundy Vysoká rychlost překladu, bezproblémový překlad na cestách

  • Všestranná inteligence s aplikací: 5 režimů vhodných pro různé scénáře, včetně cestování, výuky jazyků, obchodní komunikace

  • Podpora iOS a Android s bezdrátovým připojením Bluetooth

  • Offline překlad a pozornost věnovaná kvalitě

UPOZORNĚNÍ: V rámci ochrany zdraví a současně z důvodů hygienických není tento produkt dle OP 8.aa)7). možné vrátit ve 14-denní lhůtě.

WT2EDGETK

Dátový hárok

Farba
biela
biela
close Nákupný vozík

Registrácia nového účtu

Máte už účet?
Prihláste sa Alebo Reset password